PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

„Nugyventi metai - tai gražiausias metų turtas“

Spalio 1-oji paskelbta Tarptautine pagyvenusių žmonių diena.  Šią dieną skatinama atkreipti dėmesį į senėjimo problemas, pagyvenusių žmonių gyvenimo sąlygas, ugdyti jaunų žmonių pagarbą senyvo amžiaus žmonėms. Tai daryti galime ne tik spalio 1 dieną, ne tik visą spalio mėnesį, bet kasdien ir ištisus metus. Spalio  mėn. 7 dieną, kultūros namuose,  į renginį ,,Nugyventi metai – tai gražiausias metų turtas“, skirtą pagyvenusiems žmonėms, rinkosi Natkiškių seniūnijos senjorai. Tylos minute buvo pagerbti visi seniūnijos senjorai, išėję Anapilin. 

                  Koncertą senjorams dovanojo kaimo kapela ,,Vaivorykštė“ (vadovas Valdas Armonas). Smagu buvo žiūrėti, kaip susikibę už parankių senjorai lingavo, kartu dainavo, o jų veidai švytėjo iš laimės.  Koncerto pertraukos metu visi galėjo pasigrožėti natkiškietės (gyvenančios Ropkojų kaime) Ilonos Stasytytės darbų paroda ,,Vasarą palydint“. Kaip ji pati sako: ,,Aš tuom gyvenu, man tai patinka ir darau tai iš visos širdies“. Ilonai padėkota už pirmąją asmeninę parodėlę, palinkėta sėkmės ir įteiktas gėlės žiedelis. Susirinkę prie arbatos stalo, vaišinomės pyragu, kurį dovanojo seniūnė, bei sausainiais ir arbata su medumi. Prie stalo buvo pasveikintos šventėje esančios garbiausio amžiaus senjorės: Ona Kesarauskienė (92 metai) ir Zofija Komičiūtė (greit sulauksianti  91 metų).  Padėkota senjorams už tai, kad jie lankosi renginiuose, šventėse, pakviesta būti dar labiau aktyvesniems. Senjorus sveikino Ropkojų  klebonas Egidijus Jurgelevičius, seniūnė Vilyta Sirtautienė. Po antros koncerto dalies, kur jau drąsiai dainavome visi, senjorai buvo pakviesti į vilnos vėlimo pamokėlę. Nusivelti iš vilnos gėlę-sagę, mokė kultūros namuose įsikūrusi ,,Moterų seklyčia“.  Senjorams linkėta ne tik stiprios sveikatos, bet ir daugiau judėti, bendrauti, juoktis, džiaugtis kiekviena diena. ,,Kiekvienas žmogus yra nuostabus ir nepakartojamas. Kiekvienas iš Jūsų esate mums brangus ir reikalingas. Iš kiekvieno Jūsų mes mokomės“ , - renginį užbaigdama kalbėjo vedėja Rasa ir linkėjo susitikti visiems kitais metais.

Dėkojame kaimo kapelai ,,Vaivorykštė“ (vadovas Valdas Armonas) už koncertą ir ,,Moterų seklyčiai“ už edukacinę pamokėlę.

Renginių organizatorė  Rasa Armonienė

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

sausio 2019
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan