PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Pristatyta menininko Igno Inciaus foto darbų paroda

 

Aš sukūriau svajonę

Iš minčių, veidų ir kasdienių darbų,

Sapnuose ji vis skraido

Kaip mėlyna paukštė laukų...

 

Saulėtą ir gražią rudens popietę Pagėgių kultūros centro foje buvo pristatyta pagėgiškio Igno Inciaus foto darbų paroda „Piliakalniai – tautos dvasios simbolis“, skirta  Piliakalnių metams paminėti.

Kultūros centro jaunimo dramos kolektyvo „Aidas“ ( vad. Danutė   Bardauskienė) artistai visus sutiko su pilnais krepšiais obuolių, linkėjo, kad svajonės būtinai išsipildytų.

               Tai jau aštuntoji liaudies menininko, tautodailininko ir fotografo paroda. Pristatyme parodos autorių pažinome kaip jautrų, nuoširdų  ir neabejingą pilietį aplinkoje vykstantiems reiškiniams.

               Ignas Incius papasakojo, kaip sekėsi kūrybos procesas,  kuris užtruko daugiau kaip du metus. Autorius dėkojo kultūros centro direktorei Svetlanai Jašinskienei už idėjos realizavimą.

               Svetlana Jašinskienė  pabrėžė  parodos autoriaus kūrybines  įžvalgas, linkėjo, kad paroda išskleistų sparnus ir apkeliautų visą Lietuvą.

               Gėlėmis ir prasmingomis intencijomis sveikino I. Incių Pagėgių bendruomenės pirmininkas Edmundas Incius, Pagėgių viešosios bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė bei Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato l.e. viršininko pareigas Rima Buinauskienė.

 

Kultūros centro informacija.

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

sausio 2019
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan