PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Kultūros darbuotojų pažintinė išvyka

                Kultūros darbuotojams lemta kasdieną susidurti su kūrybos procesu. Nežiūrint į Pagėgių savivaldybės Kultūros centro kūrybinių darbuotojų daugiametį darbo stažą kūrybinėje srityje, jiems kaskart tenka atrasti, sukurti, suburti, nustebinti, sužavėti. Pasak Pagėgių savivaldybės Kultūros centro direktorės Svetlanos Jašinskienės, kultūros darbuotojai negali virti savose sultyse, kūrybai reikalingas nuolatinis atsinaujinimas, nauji potyriai, žygiavimas koja kojon su laikmečiu.

                Šia mintimi vadovavosi Pagėgių savivaldybės Kultūros centro darbuotojai ir visuotinio susirinkimo metu nutarė pinigines premijas, gautas už Geriausio Lietuvoje kultūros centro vardą, skirti pažintinėms-poilsinėms kelionėms.

                 Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijos premiją kultūros darbuotojai paskyrė išvykai į Šveicariją. Pagėgių savivaldybės mero Virginijaus Komskio ir Pagėgių savivaldybės administracijos premiją–pažintinei kelionei į Stogholmą, Helsinkį, Taliną.

Pasak įstaigos kūrybinių darbuotojų, tai geriausias paskatinimas ir motyvacija tolesniam darbui, naujiems siekiams ir kūrybiniams polėkiams.

Kultūros centro informacija

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

sausio 2019
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan