PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Padėkos vakaras „Iš širdies į širdį - 2017“ Natkiškiuose

Lapkričio mėn. 17 dienos vakaras Natkiškiuose tapo ypatingas. Tą vakarą Natkišių kultūros namuose vyko jau penktasis padėkos vakaras ,,Iš širdies į širdį“. Visus svečius pasitiko pikų dama Ligita ir raudonbarzdis piratas Juozas. Jie svečiams įteikė po rudeninį klevo lapą ir paprašė pasidalinti mintimis apie gerumą. Šventės atidarymo metu šešios degančios žvakės simbolizavo Ramybę, Tikėjimą, Meilę, Darną, Gerumą ir Viltį. Visą padėkos vakarą buvo gvildenama viena tema: ,,Kas yra gerumas?“

             ,,Gerumas tas gyvenimas.... – tyliai skamba giliai išjausti poeto J. Marcinkevičiaus žodžiai, - ne, ne apie sėkmę, turtą, galią, - tik apie buvimą. Gerumo šviesoj. Gerumas neatsiejamas nuo čia ir dabar – veidu į veidą, atjautos ir meilės, nuoširdumo ir nuolankumo. Jis nelaukia, kada jam bus padėkota, tai jis dėkoja už galimybę patirti tą neįkainojamą gyvenimo bendrystės skalsą, atveriančią žmogaus širdį ir įveikiančią žmogaus vienišumo ledynus“. Daug gražių žodžių dar buvo pasakyta apie gerumą, nes vakaras padėkos, o dėkoti galima tik gerumą dalijančiam žmogui. Savo mintimis apie gerumą pasidalijo Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė, Ropkojų parapijos klebonas Egidijus Jurgelevičius, bendruomenės pirmininkė Irena Nijolė Dargienė, Pagėgių kultūros centro direktorė Svetlana Jašinskienė. Savo mintimis apie gerumą dalijosi ir svečiai iš Šilutės Andra ir Žilvinas, bei pagėgiškė Onutė.

            ,,Mes jaučiame pareigą išlaikyti gražią tradiciją ir kasmet pagerbti tuos, kurie darė gerus darbus, nesivaikydami finansinės naudos ar asmeninės gerovės, garsino mūsų kaimą, įrodydami, kad nesame tik pilka provincija“ – teigė seniūnė Vilyta Sirtautienė.  Į  Pagėgių krašto šventę plaukėme laivu, kuris šiandien surado savo uostą. Todėl nominacijos buvo įteiktos visai laivo įgulai, pradedant padėjėjomis krante ir baigiant aukščiausio rango žmogumi: laivo kapitonu. Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis įsegė nominantams ženklelius su nominacijomis, seniūnė įteikė po  gėlės žiedą. Padėkota ir tiems, kurie finansais, darbais, daiktais, produktais, pagalbos darbais, gėlėmis ar dar kažkuo prisidėjo ir padėjo. Jiems meras įteikė po medalį, o seniūnė ir renginio vedėja Rasa įteikė po gėlės žiedą.

            Vakaro metu svečiams, nominantams, visiems apdovanotiesiems savo dainas skyrė Natkiškių kultūros namų duetas ir kvartetas (vadovas Valdas Armonas).  Visi galėjo pasivaišinti mero dovanotu šventiniu padėkos tortu. Už gėles dėkojame renginio rėmėjai Irenai Jurkūnienei, už dovanėles Tadui Girčiui ir draugams iš Švedijos. Puikią nuotaiką, linksmybes šokių metu dovanojo muzikantas Gražvydas. Tai dar viena organizatorių dovana  visiems, kurie gerumu dalijasi su mumis.

,,Nuostabiausia, kad kuo geresni esame žmogui, tuo daugiau šilumos jam patys jaučiame. Linkime Jums Tikėjimo, Gero Vėjo, Fortūnos, Palaiminimo, Drąsos ir Atkaklumo Jūsų darbuose,“ vakaro pabaigoje kalbėjo renginio vedėja Rasa.

Taip pat dėkojame šventės rėmėjams: Pagėgių kultūros centrui, pagalbininkams ir visiems, kurie neabejingi gerumui ir palaiko mūsų gražias tradicijas.

Renginio organizatorė  Rasa Armonienė

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

sausio 2019
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan