PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Grafiti dirbtuvės

Graffiti  dirbtuvės Pagėgių savivaldybės Kultūros centre. Sakysite nedera...dera, nes dalyvauti žaismingame projekte „ Ačiū“ užsiregistravo 20 moksleivių, Pagėgių viešosios bibliotekos darbuotojai ir visi Pagėgių krašto dailės mokytojai.   

  Pagėgių savivaldybės Kultūros centras šiame projekte buvo partneriai ir vykdė jį drauge  su Kūrybos ir inovacijų laboratorija bei švietimo ir mokslo ministerija. Kūrybos ir inovacijų laboratorijos sumanytojas Audrius Laurutis projekto dalyvius mokė pasidaryti graffiti trafaretą bei savo graffiti piešinį ir nupiešti jį miesto erdvėse, taip gatvės menu padėkojant Lietuvai.

 

                      Kultūros centro darbuotojai turėjo didelių užmojų ir projekto metu, dalyvių pagalba, ketino padovanoti miestui Pagėgių krašto šviesuolių portretus, kurie turėjo atsirasti miesto erdvėse. Tačiau ši technika ne tokia lengva, kaip pasirodė iš pirmo žvilgsnio. Bet dalyviai techniką įveikė, ant drobių atsirado Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, Martyno Jankaus, Manto Jakavičiau ir kitų jaunimui autoritetingų žmonių  jaunatviški portretai.

 Technika perprasta, krašto menininkams belieka dar kartą susitelkti ir Valstybės šimtmečio proga padovanoti miestui Pagėgių krašto šviesuolių portretus.

 

 Pagėgių savivaldybės Kultūros centro informacija

 

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

sausio 2019
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan