PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Svečiuose Prienų kultūros centrų darbuotojai

             

   Pasaulis margas – kultūros darbuotojo darbas dar margesnis, tokios išvados priėjo Pagėgių savivaldybės ir Prienų rajono kultūros darbuotojai pasikalbėję tarpusavyje.

                 Pažintis su Prienų kultūros darbuotojais užsimezgė vykdant projektą „Kultūros produktų/paslaugų kokybės ir prieinamumo didinimas; kultūrinės inovacijos ir jų sklaida, kuriant kultūrinį regiono identitetą“, kuomet kultūros darbuotojų bei iniciatyvių krašto žmonių komandos pristatinėjo savo kraštą Kaune, Vytauto Didžiojo technologijos universitete, baigiamajame projekto renginyje.

 

                 Pasak Prienų laisvalaikio ir kultūros centro direktorės Virginijos Naudžiūtės, įdomu sužinoti Pagėgių kultūros darbuotojų motyvacijos darbui priežastis, nes žinant darbuotojų darbo stažus kūrybinėje kultūrinėje srityje, stebina tai, kad darbuotojai nepraranda motyvacijos ir nuolat ieško naujų darbo formų.

                Priėmusios bendrą sprendimą įstaigų vadovės sudarė susitikimo – diskusijos „Pagėgių savivaldybės Kultūros centro gerosios patirties sklaida: etnokultūros paveldo autentika ir aktualizavimas“ programą, kurioje buvo numatyta pažintis su Pagėgių kultūros centro erdvėmis, pranešimas „Etninės kultūros aktualizavimas: sėkmės istorijos“, Vydūno kapo lankymas Bitėnų kapinėse, Rambyno kalno bei Martyno Jankus muziejaus ir Mažosios Lietuvos paveikslų sodo lankymas.

                Susitikimo metu kolegos kalbėjosi apie įstaigos struktūrą, pasidalinta patirtimi apie dviejų kraštui svarbių renginių sertifikavimą Tautinio paveldo sertifikatu, demonstruotos netradicinių formų renginių fotografijos. Meno mėgėjų kolektyvų vadovai aptarė kolektyvų darbą, koncertines išvykas, pasiruošimą Dainų šventei ir kitus klausimus. O septyni kūrybiniai Pagėgių krašto darbuotojai šiek tiek „užvertę nosis“, mat gerąją patirtį perduoda tiems, kurių vien Prienų miesto kultūros centre dirba 25 žmonės, o rajone viso darbuojasi apie 30 kultūros darbuotojų.

                Prienų laisvalaikio ir pramogų centro direktorės pavaduotoja Ligita Gedminienė ir Pagėgių savivaldybės Kultūros centro direktorė Svetlana Jašinskienė apsikeitė atminimo dovanomis ir susitarėdėl atsakomojo vizito į Prienus, kur viename mieste Nemunas padalina gyventojus į du regionus: Dzūkus ir Sūduvius.

 

Pagėgių savivaldybės Kultūros centro informacija 

 

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

vasario 2019
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan