PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Pagėgių miesto Kalėdų eglė šiais metais ypatinga – „vaikščiojanti“

Pagėgių miesto Kalėdų eglė šiais metais ypatinga – „vaikščiojanti“. Šiaip taip paviję Pagėgių seniūnijos darbuotojai ją papuošė. Kalėdų Senelio nameliui šiais metais buvo būdingas nepastovumas ir šis keliavo iš vietos, į vietą. Bet Kultūros darbuotojai greiti ir energingi, bei įpratę dirbti ekstremaliomis sąlygomis. Mat vis dar gyvena Geriausio Lietuvoje kultūros centro nuotaikomis ir padarė viską ką galėjo; Birutės gatvėje skambėjo muzika, pas Kalėdų Senelį atvyko pusbroliais iš Laplandijos Rune ir Vilyy bei vaišino šventės svečius karšta arbata. Šventinę nuotaiką dalino Pagėgių krašto jaunieji bei mažieji atlikėjai. Susirinkusiuosius sveikino Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, Lietuvos Respublikos seimo narys Ričardas Juška.

                            Kalėdų Senelis, kaip ir praėjusiais metais bus kantrus ir mielai lauks vaikučių savo namelyje. Kur mažuosius vaišins karšta kakava, meduoliais. Vaikučiai galės dekoruoti puodelį, piešti piešinius bei pramogauti ir įsiamžinti su Kalėdų Seneliu. Tik šį kartą mažiesiems ir jų tėveliams teks būti budriems, o eismo dalyviams geriau išmanyti kelių eismo taisykle, nes prie pat Senelio namelio, Kalėdų eglės – važiuojamoji dalis.

Į Kalėdų laukimo laikotarpį įžengėme; vieni- patenkinti, kiti – nevisai. O kas atsakys, gal kažkieno tikslas ir buvo įžiebti nesantaikos kibirkštį. Kad dar šį darbą tiesiogiai dirbančių žmonių kas nuomonės paklaustų, tuomet gal nepatenkintų būtų šiek tiek mažiau. Dabar gi tenka klausytis piktų replikų; neva kaip nesaugiai ir nerūpestingai suorganizavote. Šiuo atveju mes - tik įsakymų. vykdytojai.

 Mes, kultūros darbuotojai turime vilties, kad miesto parkas stichinio potvynio nepatyrė iki šiol , nepatirs ir toliau, bei Kalėdų pasaka į jį sugrįš kitais metais.

Nepalikime žodžių „Adventas, Kalėdos – susitaikymo metas“ tuščiais. Atmeskime nesutarimus ir ženkime švenčių pasitikti.

Kultūros centro informacija 

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

vasario 2019
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan