PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

EGLUTĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ ,,LINKSMAI KALĖDŲ LINK“ NATKIŠKIUOSE

Gruodžio mėnuo pats darbingiausias  savo renginiais ir šventėmis. Jau lapkričio pabaigoje, gruodžio pradžioje yra pradedamos rengti įvairios edukacinės pamokėlės: karpinių iš popieriaus kirpimas, kalėdinių puokščių ruošimas, dekoracijų gamyba ir įvairių kultūros namų erdvių puošyba. Pasipuošus galima ir šventes pradėti švęsti. Visuose miestuose, miesteliuose eglučių įžiebimo bumas. Gruodžio mėn. 9 dieną, nuo penktos valandos prasidėjo šurmulys ir Natkiškių kaimelyje.

             Pristatyta naujai pirkta palapinė, kuri pasipuošusi laukė saviškių ir svečių. Palapinėje, skambant Kalėdinei muzikai vyko ,,Moterų seklyčios“ mini mugė, vaišinamasi karšta arbata. Visi vaikučiai galėjo susitikti su Kalėdų Seneliu iš Laplandijos, nusifotografuoti, gauti dovanėlių ir dar pasivaišinti ragaišiais bei arbatėle. 18.00 val. visi buvo pakviesti į Natkiškių kultūros namus, kur stebuklingi balsai kvietė pažiūrėti K. Kubilinsko pasaką – pjesę ,,Strakaliukas ir Makaliukas“, kurią pristatė Natkiškių kultūros namų vaikų ir jaunimo dramos būrelis, vadovė Rasa Armonienė.

            Šventinį koncertą ,,Baltos Kalėdos“ su  giesme ,,Aleliuja“ pradėjo kultūros namų moterų vokalinis ansamblis ,,Gluosnė“. Kol vienas kolektyvas keitė kitą, vėl skambėjo stebuklingi balsai, primindami, kad artėja pačios gražiausios metų šventės. Dainą ,,Laimės taku“ atliko kultūros namų kvartetas, apie krentantį sniegą dainavo Astos ir Laimutės duetas,  puikiai pasirodė jaunieji kultūros namų solistai Meda ir Rokas (šių kolektyvų vadovas Valdas Armonas), o mokyklos vaikučiai atliko giesmę ,,Naktį stebuklingą“ (vadovė Dalia Kriščiūnienė ir dainelę ,,Šalta“ (vadovė Dalia Urbonienė), savo šventinį numerį ir linkėjimus siuntė ir svečiai iš Švedijos. Visus sveikino Ropkojų parapijos klebonas Egidijus Jurgelevičius, o Kalėdų Senelis su Snieguole apdovanojo visus dovanomis. Visą savaitę veikė Kalėdinis paštas, kur visi galėjo parašyti Seneliui laišką. Buvo apdovanoti 3 gražiausi laiškai, iš kurių vienas pačios seniausios mūsų kaimo gyventojos Elenos Kulevičienės. Buvo paskirtos ir paskatinimo dovanėlės bei visi vaikučiai iš Senelio gavo po žaisliuką. Apdalinęs dovanomis Kalėdų Senelis kvietė visus į lauką stebėti ugnies ir pirotechnikos šou ,,Legenda apie Kalėdų sergėtojus“, o įžiebus eglutę, dangų nušvietė šventiniai fejerverkai, kuriuos dovanojo Pagėgių savivaldybės administracija.

            Natkiškių kaimelis ir vėl sužibo nuostabiomis Kalėdinėmis spalvomis.

            Dėkojame visiems, kurie padarė, kad ši šventė būtų nuostabi. Dėkojame artistams, dainininkams ir jų vadovams, padėjėjams, rėmėjams, svečiams iš Švedijos ir Tadui bei žiūrovams.

Renginio organizatorė   Rasa Armonienė

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

vasario 2019
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan