PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Jaukus šeimos vakaras kultūros centre

                   Gruodžio 11 d. 17 val. Pagėgių savivaldybės kultūros centre vyko ,,Šeimos vakaras“. Į vakarą atvykusius pasitiko ir maloniai nuteikė savo šokiais Pagėgių savivaldybės kultūros centro vaikų šiuolaikinių šokių kolektyvas ,,Siautulys“ (vad. Gražina Paliokienė). Dvi šaunios pagėgiškės - menininkės Dalia Kuisienė ir Irena Jurkūnienė atėjo pasidalinti savo patirtimi, kaip originaliai pasigaminti gražią kalėdinę atvirutę ir įpakuoti kalėdinę dovaną. 

                  Darbo turėjo ir mamytės, ir vaikučiai. Kol Dalia Kuisienė vienus mokė pasigaminti nuostabaus grožio kalėdines atvirutes, kitus Irena Jurkūnienė mokė iš įvairių medžiagų pasigaminti dovanėlių įpakavimus. Vėliau keitėsi vietomis, kas pasigamino atvirutes mokėsi dovanėlių įpakavimo ir atvirkščiai.

           Pati didžiausia dovana Šv. Kalėdų proga yra kalėdinis sveikinimas. Šiuo metu įprasta su šventėmis sveikinti trumposiomis žinutėmis. Bet sulaukti originaliai pagaminto ir savo ranka užrašyto sveikinimo iš savo artimųjų, ar dovanėlės pagamintos ir savo ranka įpakuotos, visus nuteikia maloniai.

Kultūros centro informacija

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

vasario 2019
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan