PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

ANSAMBLIO ,,GLUOSNĖ“ ŠVENTINIS KONCERTAS SENELIŲ GLOBOS NAMUOSE

Kalėdos yra labai brangi, šeimyniška šventė, sušildanti žmonių širdis, griaunanti abejingumo sienas, drąsinanti atverti širdį kitam žmogui, su juo dalintis. Gerumas sielai yra tas pats, kas sveikata kūnui. Būtent šios savybės perteklius niekada niekam nepakenkė, o muzika, daina ir giesmė, sugeba pasiekti žmogaus sąžinės jautriausias vietas. 

Gruodžio mėn. 15 dieną Natkiškių kultūros namų moterų vokalinis ansamblis ,,Gluosnė“, aplankė ir savo šventinius koncertus dovanojo Pagėgių  palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos namų I ir II korpuso gyventojams. Moterys padainavo apie prabėgusius metus, jaunystę, pirmąją meilę, sugiedojo giesmę ir savo dainomis sveikino su artėjančiomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais. Dainas lydėjo darbuotojos Astos Bietienės skaitomos eilės. Ne vienai iš moterų sublizgo ašara akyse, ne vienam iš šių namų gyventojų ašara nuriedėjo skruostu. Padėkos žodį tarė direktorė  Regina Narušienė, dėkodama vadovui Valdui Armonui ir ansambliui už nuostabias dainas, giesmes ir draugiškumą. Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė palinkėjo gražių ateinančių švenčių.

Dėkojame už rankų darbo dovanėles, arbatėlę ir saldainius.

Tegul Kalėdų gerumas sušildo Jus visus. Dalinimasis mus suartina, tad dalinkime vieni kitiems bent po dalelę gėrio. Šviesių Kalėdų!

Renginių organizatorė  Rasa Armonienė

FOTO ČIA >>

 

Foto akimirka

Kalendorius

vasario 2019
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan