PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

AKCIJA ,,KALĖDINIS SVEIKINIMAS VIENIŠAM ŽMOGUI“

Dažnai būna, kad kai kuriuos žmones prisimename tik per Kalėdas. Tai garbaus amžiaus ar vieniši žmonės. O juk pagarbą, dėmesį, gerumą vieni kitiems galime dovanoti ištisus metus ir ne būtinai per didžiąsias šventes.

            Jau antri metai iš eilės  akciją ,,Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“ vykdo Natkiškių kultūros namų vaikų ir jaunimo dramos būrelis (vadovė Rasa Armonienė), bei ,,Moterų seklyčia“. 

                      Vaikai piešė, darė aplikacijas, puošė karoliukais sveikinimus, ant kurių užrašė ir palinkėjo gerų, linksmų ir gražių švenčių. ,,Moterų seklyčia“ du mėnesius mezgė kojines, nėrė šlepetes ir gruodžio mėn. 18-19 dienomis lankė garbaus amžiaus Natkiškių seniūnijos gyventojus ir iš visos širdies dovanojo jiems kuklias dovanėles. Kalėdų Senelio patikėtiniai 7 nykštukai aplankė 35 šeimas.  Joms palinkėta  sveikatos, gražių švenčių ir laimingų Naujųjų metų. Visur buvome laukiami, sutikti šiltai  ir šluostėme kartu džiaugsmo ašarą.

Dėkojame Rasai Cancingerienei ir Albinai Venckienei už parėmimą savo gamintomis dovanėlėmis (megztomis šiltomis vilnoninėmis  kojinėmis).

            Visada yra gera dovanoti kitiems. Tą jautėme ir mes. Ir nesvarbu kas tai būtų – šypsena, sveikinimo atvirukas ar savo rankomis pagaminta šilta dovana.

            Gyvenkite ilgai mūsų brangieji Natkiškių senjorai, nykštukai Jus ir vėl kitais metais aplankys.

Renginių organizatorė Rasa Armonienė

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

vasario 2019
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan