PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

„Harmonija“ Skirsnemunėje

Gegužės 19 dieną Skirsnemunės skyriuje (Jurbarko sav.) vyko nuotaikingas koncertas „Mes kartu“, skirtas šeimos dienai paminėti. Pavasariškai spalvingoje scenoje linksmai sukosi šokių kolektyvai, skambėjo dainos.

               Susirinkusiems žiūrovams gerą nuotaiką dovanojo Pagėgių kultūros centro moterų šokių grupė „Harmonija“, Raseinių meno mokyklos šokių kolektyvas „Nuotaikėlė“ ir suaugusių žmonių šokių kolektyvas „Nuotaika“, Tauragės kultūros centro Pagramančio skyriaus moterų šokių kolektyvas „Gramancia“ ir moterų duetas. Nuotaikingus kūrinius atliko Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos džiazo ir estrados IV kurso vokalo skyriaus abiturientas Eligijus Jukna, Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos mokytojas Vincas Bakšys ir jo mokiniai. Scenoje sukosi ir Skirsnemunės moterų šokių kolektyvas „Svaja“ bei vaikų šiuolaikinių šokių grupė „Enigma“.

Renginio pabaigoje visiems šventėje dalyvavusiems atlikėjams dėkojo Jurbarko kultūros centro direktorės pavaduotoja, linkėjusi, kad šeima kuo dažniau rastų laiko pasidžiaugti buvimu kartu ir jaukia namų šiluma. Džiugu, kad renginys buvo jaukus ir šiltas – toks, kokia ir yra tikra šeima.

Kultūros centro informacija

 

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

vasario 2019
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan