PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Romansų popietė ,,Tarp alyvų mačiau tavo veidą“

Gegužės 13 dieną, kada gamta pasipuošia įvairiomis spalvomis, sprogsta medžių lapai, pievose ir miškuose pradeda žydėti įvairios gėlės, lietuviai švenčia meilės deivės Mildos dieną.

          Praėjusį šeštadienį Pagėgių savivaldybės  kultūros centras visus sukvietė į romansų popietę ,,Tarp alyvų mačiau tavo veidą“. Taip pagėgiškiai atšventė  Mildos dieną , paskelbdami, kad lietuviai turėtų švęsti meilės dieną pavasarį, o ne vasario keturioliktą.   

 

Į  popietę atvyko ansambliai iš įvairių rajonų:  Klaipėdos folkloro klubas ,,Šeimyna “ /vad. D. Krakauskienė/; Šilutės kultūros ir pramogų centro ,,Verdainė“ / vad. R. Jokubaitytė/; Gargždų kultūros centro Kvietinių skyriaus folkloro ansamblis ,,Kvėitys“ /vad. R. Jokubaitytė/; Kaliningrado srities Sovetsko miesto  ( Tilžės) lietuvių draugijos ,,Birutė“ moterų ansamblis /vad. K Kavolis/; Pagėgių savivaldybės neįgaliųjų draugijos moterų ansamblis ,,Rambynas“ /vad. E.Paliokas/; Pagėgių savivaldybės kultūros centro folkloro ansamblis ,,Kamana“ /vad. A. Mikšienė/; ir Pagėgių savivaldybės kultūros centro moterų ansamblis ,, 2² “ / vad. R.Golubovskienė/.

        Gausus būrys saviveiklininkų ir pagėgiškių, pasipuošusių retro stiliaus rūbais, uždainavo bendrą dainą, jau tapusia meilės himnu ,,Rožė kurią man dovanojai“. Romansai skambėjo vienas už kitą gražesni. Valso sūkuryje sukosi jauni ir senjorai,  damos, gimnazistės ir gimnazistai, moksleivės, ir šiaip iš kaimo merginos ir vaikinai. Žiūrovai su nostalgija prisimindami savo jaunystę, žvelgė į moksleives, apsirengusias senosiomis mokyklinėmis uniformomis. Pagerbtos ir deivės vardą turinčios varduvininkės. Dvi renginio vedėjos, Pagėgių nevyriausybinės jaunimo organizacijos  ,,Z “ kartos savanorės Aneliukė ( Gabrielė Chasijava) ir Adeliukė ( Ieva Andriekutė) patarinėjo merginoms ir vyrams, kaip įvairiais burtais prisivilioti vyrą ar merginą.

         Pagėgių savivaldybės kultūros centro direktorė Svetlana Jašinskienė, dėkodama kolektyvams, įteikė padėkos raštus. Skirstytis niekas neskubėjo, kolektyvai bendravo vieni su kitais, vyko pasidainavimai, skambėjo romansai, muzika.

Pagėgių  savivaldybės kultūros centro informacija.

FOTO ČIA >>

         


 

Foto akimirka

Kalendorius

lapkričio 2018
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan