PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Ryto kava

Gegužės 9 dieną Pagėgių savivaldybės Kultūros centro darbuotojai kvietė Pagėgių krašto seniūnus bei bendruomenių atstovus prie ryto kavos puodelio, kasmetiniam susitikimui.

 

 

 Susitikimo metu buvo aptartos renginių datos bendruomenėse bei pagalbos poreikis iš Kultūros centro. Kultūros centro kolektyvas taip pat  neapsieina be  visuomenininkų pagalbos.

    Kultūros darbuotojai pristatė Joninių renginio naujoves bei pakvietė tapti aktyviais dalyviais, kadangi šių metų renginį, tikėtina, kad aplankys Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerijos Tautinio paveldo specialistai ar komisijos nariai. Nes tradicinės Joninių šventės „ Tradicijų pynė pagal Vydūną“ dokumentai, pateikti Tautinio paveldo sertifikatui gauti ir šio mėnesio 16 dieną kultūros centro specialistai vyks į komisijos posėdį Vilniuje.

Kultūros darbuotojai ragino bendruomenių atstovus savo seniūnijose, kad šie skatintų  žmones užsiimančius liaudies meno dirbiniais, kulinarinio paveldo gamyba, savo dirbinius sertifikuoti ar patiems siekti sertifikuoto meistro vardo.

 Birželio pradžioje kultūros darbuotojai pakvietė nevyriausybinių organizacijų atstovus į mokymus, kuriuos kultūros centro kolektyvas organizuos kartu su partneriais iš Vilniaus VšĮ „Ateities visuomenės institutas“. Buvo aptartos bendros visoje Lietuvoje organizuojamos akcijos ir kaip galime susivienyti prisidedant prie jų organizavimo Pagėgių krašte. Viena iš artimiausiu metu vyksiančių akcijų „Taikos glėbys“, skirta Tarptautiniai vaikų gynimo dienai paminėti.

Neapsieita be pastabų, pasiūlymų kultūros centro kolektyvui organizuojant Pagėgių krašto šventė „ Pagėgiai laiko labirintuose“. Buvo pateikti pasiūlymai kokia gi tema bus paskelbta šių metų krašto šventėje.

 

Pagėgių savivaldybės Kultūros centro informacija 

 


 

Foto akimirka

Kalendorius

sausio 2019
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan