PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Šokių festivalyje „Šokio sūkury“.

Gegužės 19 d. Pagėgių kultūros centro merginų liaudiškų šokių grupė „Gija“ ir vaikų šiuolaikinių šokių grupė „Siautulys“ koncertavo Tauragės kultūros centro Lauksargių skyriaus III – ajame respublikiniame kaimo vietovių ir mažų miestelių šokių festivalyje „Šokio sūkury“.

                      Šokių kolektyvai buvo suskirstyti į atitinkamas amžiaus grupes. Dalyvavo vaikų ir jaunimo šokių kolektyvai iš Klaipėdos, Kretingos, Telšių, Pagėgių, Šiaulių, Tauragės savivaldybių.

        Visus susirinkusius šokėjus ir jų vadovus pasveikino ir palinkėjo kūrybinių aukštumų Lauksargių seniūnijos seniūnas Mindaugas Gečas. Tokie festivaliai skatina kolektyvus, būrelius ir grupių vadovus, bei dalyvius siekti aukštesnio meninio lygio.

       Dalyvavimas įvairiuose respublikiniuose festivaliuose, kituose šventėse suteikia galimybę kolektyvų vadovams praplėsti savo akiratį, užmegzti naujus bendradarbiavimo ryšius.Tenka apgailestauti, kad Pagėgių kultūros centro meno mėgėjų kolektyvai neturi tokių finansinių galimybių metų eigoje organizuoti festivalius ir konkursus. Kolektyvų vadovų sukaupta ilgametė darbo patirtis bei turimos darbo sąlygos,  leidžia vykdyti plačią veiklą, bet finansiniai trūkumai stabdo iniciatyvas.

Kultūros centro informacija.    FOTO ČIA >>                

Foto akimirka

Kalendorius

sausio 2019
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan