PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Į vidurio Lietuvą susiėję

          Gegužės 27 d. Pagėgių savivaldybės kultūros centro folkloro ansamblis ,,Kamana“ ( vad. A. Mikšienė) vyko į Kėdainiuose vykstantį respublikinį folkloro festivalį ,,Į vidurio Lietuvą susiėję“. Į šį festivalį pagėgiškius pakvietė Kėdainių kultūros centro folkloro ansamblis ,,Jorija“ (vad. R. Lukminienė).

 Nuvykę į Kėdainius ,,Kamanos“ dalyviai pirmiausiai susipažino su miestu, jo istorija. Aplankė Žydų maldos namus – Sinagogą, protestantų – kalvinistų maldos namus, katalikų Šv. Jono bažnyčią. Gidė įdomiai pasakojo apie Kėdainių miesto senąją turgaus aikštę, gausiai čia gyvenusių žydų bendruomenę ir jos palikimą. Sužinojome apie Kristupo ir Jonušo Radvilų valdymo laikus, čia gyvenusius škotus.

            Susipažinę su miestu vykome į Kėdainių kultūros centrą , kur buvome šiltai sutikti. Visų penkių Lietuvos regionų folkloro ansambliai Knypavos aikštėje tarmiškai pristatė savo regiono tautinį kostiumą. Dainuodami, grodami keliavome į bibliotekos kiemelį. Scenoje kiekvienas ansamblis parodė savo programą.  Dalyviai buvo pavaišinti  rozavų miltų virtiniais su bulvių koše. Folkloro dalyvius ir žiūrovus sveikino Kėdainių  rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius Pagerbdami folkloro ansamblį ,,Jorija“, kuris šiais metai švenčia 40-ties metų jubiliejų, pagal tradiciją, sudainavome dainą ,,Gyvuok, gyvuok dar ilgus metus“.

Pagėgių savivaldybės kultūros

centro informacija

Foto akimirka

Kalendorius

sausio 2019
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan