PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Teatralizuota Raganų programa intensyviai rieda į priekį

                         Kultūros centro teatro improvizacijų grupė ,,Pėda“ (vad. Danutė Bardauskienė) turizmo sezoną pradėjo su trenksmu: gegužės 18 d. Tauragės kabelinės televizijos komanda rengė reportažą apie teatralizuotą programą ,,Cit, Pagėgių raganos miega...“

                      Birželio mėnuo tik įpusėjo, o Raganų eglę jau aplankė būrys turistų: teatralizuotos ekskursijos pažiūrėti pageidavo didelė vokiečių grupė iš Rydštato miesto , kurie viešėjo Tauragėje, bei Kretingalės mokyklos pedagogų kolektyvas. Artimiausiu laiku į Pagėgių kraštą ruošiasi atvykti pedagogai iš Sedos ir Mažeikių.

                      Raganoms sesėms – Jorijai, Morijai, Dorijai ir jų menamai Motinėlei Sorijai teko paplušėti, ir  išlieti ne vieną prakaito kibirą, kad  turistai linksmai praleistų laiką. Vokietijos bičiulių draugijos Tauragėje pirmininkas Vilius Petrauskas buvo patenkintas teikiamų paslaugų kokybe ir prisipažino, jog nesitikėjo, kad raganos paliks tokį didelį įspūdį jų bičiuliams vokiečiams.

Pramoginė programa „Cit, Pagėgių raganos miega....“ orientuota į laisvą, improvizuotą Raganų gyvenimo ir veiklos temą, nepretenduoja į etnines krašto tradicijas.

Išvykdami turistai nuoširdžiai dėkojo Raganoms už smagiai praleistą laiką ir kėlė pirštus į viršų, sakydami, jog programa niekuo nenusileidžia Latvijos Raganų edukacinei programai.

Tauragės kabelinės televizijos parengtą reportažą galite pasižiūrėti paspaudę šią nuorodą

http://www.tvk.lt/index.php?m=30&tid=3027

Kultūros centro informacija.

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

sausio 2019
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan