PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

,,VAIVORYKŠTĖ“ 20-OJE KAPELŲ ,,GRAJYKIT, BIKAVOS ŽIOGELIAI“ ŠVENTĖJE

 

Rugpjūčio 12 d. vyko 20-oji, jau keletą metų tapusia tarptautine, kapelų šventė „Grajykit, Bikavos žiogeliai“ Bikavėnuose Šilutės rajone.

Šventė prasidėjo brikų paradu, kuriuose įsitaisę svečiai iš Ukrainos, Baltarusijos, Latvijos, Lietuvos  vyko į Žvingių bažnyčią, į Šv. Rokui skirtas pamaldas. 

            Po mišių visi grįžo prie paminklo, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Skambėjo eilės, sveikinimo ir padėkos žodžiai, sugiedotas Lietuvos valstybės himnas. Parapijos klebonas Dainoras Židackas pašventino naująjį paminklą. Darni saviveiklininkų, svečių ir žiūrovų eisena, trankaus maršo lydima patraukė prie kultūros centro pastato. Po svečių sveikinimo žodžių koncertą pradėjo Bikavėnų moterų vokalinis ansamblis „Žolyna“, vadovaujamas Loretos Mieliulytės, šoko kolektyvas iš Švėkšnos „Šalna“, kuriam vadovauja Asta Sapetkienė, grojo  Kazio Budrio vadovaujama liaudiška kapela „Lolytėlė“ iš Bikavėnų, po to į sceną lipo svečiai iš Ukrainos, Odesos gubernijos ansamblis „Vėsnianka“. Po ukrainiečių pasirodė nuolatinė ir ilgametė festivalio dalyvė, Valdo Armono vadovaujama kapela „Vaivorykštė“ iš Pagėgių kultūros centro Natkiškių kultūros namų, privertusi visus žiūrovus pakilti ir linksmai leisti laiką šokio sūkuryje. Vėliau pasirodė baltarusiai iš Borisovo, juos keitė kapela iš Latvijos „Paurupite“. Visiems saviveiklininkams seniūnas padovanojo šventinį tortą, o liaudiškąją šventės dalį užbaigė šventiniai fejerverkai.  Koncertavo grupės „Gintarai“ ir „Husarai“.

Visi koncerte dalyvavusieji kolektyvai buvo apdovanoti jubiliejiniais puodeliais, skoningomis atminimo lentelėmis, šakočiais.

Renginių organizatorė  Rasa Armonienė

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

sausio 2019
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan