PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

,,VIEDARAS“ 15 –OS METŲ JUBILIEJINĖ ŠVENTĖ

Balandžio mėn. 1 dieną 15.00 val. Natkiškių kultūros namuose humoro grupė ,,Viedaras“ šventė savo 15-os metų kūrybinės veiklos šventę. Visus susirinkusius savo nuotaikinga daina pasveikino Natkiškių kultūros namų solistas Rokas Kondrotas. Šventėje dalyvavo ir savo programas pristatė humoro grupė ,,Kanapis“ (Telšių raj. Nevarėnų kultūros centras, vadovas Albinas Šmukšta), satyros ir humoro teatras ,,Kanapa“ (Šakių raj. Kudirkos Naumiesčio kultūros centras, vadovė Laima Mockevičienė), humoro grupė ,,Bobų radijas“ (Kėdainių raj. Surviliškio skyrius, vadovė Erlanda Turskienė). Šventę vedė garsiosios humoro grupės ,,Skardis“ vadovė Vilija Norvilienė su savo tercetu ( iš Klaipėdos raj. Judrėnų kultūros namų). Buvo pristatyta trumpa humoro grupės ,,Viedaras“ 15 – os metų kūrybinė veikla, paminėti ir gėlės žiedeliu apdovanoti buvę nariai. Nariams išbuvusiems daugiau kaip 5 metus humoro grupėje (Ingai Mockienei, Monikai Aušraitei, Redai Marozienei, Linai Žabauskienei, Ritai Montrimienei, Daliai Urbonienei ir Vilytai Sirtautienei) įteikti siuvenyrai-padėkos ir gėlės. Visiems buvusiems ir esamiems humoro grupės ,,Viedaras“ nariams skambėjo terceto dainos.

            Humoro grupę sveikino Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, Pagėgių kultūros centro direktorė Svetlana Jašinskienė, Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė, Natkiškių kultūros namuose įsikūrusi ,,Moterų seklyčia“, verslininkai Birutė ir Remigijus Špečkauskai, draugai Onutė ir Viktoras Poškai, humoro grupės ,,Kanapis“, ,,Kanapa“, ,,Bobų radijas“ ir ,,Skardis“.

            Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, kultūros centro direktorė Svetlana Jašinskienė ir renginio organizatorė Rasa Armonienė kolektyvams įteikė padėkos raštus, gėlių puokštes ir po siuvenyrą-,,batą.“

            Nuoširdų ačiū tarėme rėmėjams: Pagėgių savivaldybės administracijai, Pagėgių kultūros centrui, Natkiškių seniūnijai, Irenos Jurkūnienės individualiai įmonei, Natkiškių bendruomenei. Taip pat dėkojome kolektyvams, buvusiems ir esamiems humoro grupės ,,Viedaras“ nariams, solistui Rokui, garso ir šviesos operatoriui Valdui, renginio vedėjai ir visiems sveikintojams. Po bendros nuotraukos, visi bendruomenės namuose  ragavome didelio ir įstabaus skonio dovanoto Pagėgių savivaldybės mero Virginijaus Komskio šventinio torto, vaišinomės dovanotais saldumynais, Danutės Bardauskienės įteikta namine duonele ir namine Danutės ir Jono Jonelių gaminta gira.

            ,,Yra sakoma, kad nusijuokti skardžiu, linksmu juoku, gali tik labai geros širdies žmogus. Žmogus laikantis savyje pyktį, niekada to nepadarys“. Tokie geros širdies žmonės esame mes visi stovintys scenoje, tokie esate ir jūs brangūs žiūrovai, kurie ateinate į mūsų koncertus ir praskaidrinate savo gyvenimą. Ačiū žiūrovams už plojimus ir nuostabų palaikymą.

            15 metų tai tik kelio pradžia, todėl mes nesakome sudie, mes sakome iki pasimatymo.

Renginio organizatorė ir humoro grupės ,,Viedaras“ vadovė  Rasa Armonienė

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

vasario 2019
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan