PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Antrasis edukacinis užsiėmimas patiems mažiausiems

Balandžio 7 dieną į Pagėgių savivaldybės kultūros centrą rinkosi mamytės su savo mažyliais. Tai buvo antrasis edukacinis užsiėmimas patiems mažiausiems Pagėgių krašto gyventojams. Pirmasis užsiėmimas buvo muzikinis, skirtas lopšinių dainavimui, o šį kartą mažieji su jaunomis mamytėmis sportavo ir šoko.

Dalyvius pasitiko šokių kolektyvo „Gija“ merginos, kurios šį vakarą iš šokėjų virto teatro aktorėmis beždžionėlėmis ir tigriuke, bei šėliojo kartu su mažaisiais. Popietės viešnia – ilgametė Pagėgių krašto vaikų gydytoja Natalija Gorodeckaja. Visuomet maloni, santūri, neturinti griežto ar pikto tono, Pagėgių šeimos centro daktarė atsakė į klausimus ne tik iš profesinės srities, tačiau smalsiosios beždžionėlės norėjo sužinoti apie daktarę viską; kokias knygas skaito, kokias gėles mėgsta, ką veikia laisvalaikiu. Sužinojome kiek metų daktarė dirba Pagėgiuose, kas ją atvedė į Mažąją Lietuvą, kokie patiekalai skaniausi, kokias laidas mėgsta žiūrėti, ar pati prisimena savo vaikystės epizodą kuomet teko sirgti ir lankytis pas medikus. N. Gorodeckaja maloniai dalino patarimus jaunoms mamoms, kaip užauginti sveikus, dorus, sąžiningus, protingus, sumanius, gražius, sportiškus, guvius vaikus.

                      Antra vakaro dalis buvo skirta sportui ir šokiams. Mamytės, pasiėmusios savo leliukus ant rankų, kartu su Kultūros centro choreografe Gražina Paliokiene, atliko aerobikos pratimus. Ir ne bet kaip, tačiau buvo priverstos intensyviai sportuoti net prigulusios ant gimnastikos kilimėlių. Po poilsio pertraukėlės popietės dalyviai laiką skyrė scenos šokiui karaliui - valsui ir linijiniams šokiams.

                       Tokiomis edukacinėmis pamokėlėmis, pėdelė po pėdelės padedame mažyliams žengti  link prasmingo, ugdančio geriausius vaikų įgūdžius jų įsibėgėjančio gyvenimo.

Kultūros centro darbuotojai pažada nelikti abejingais ir kaskart suteikia galimybę jaunosioms mamytėms išreikšti savo pageidavimus, o kultūros specialistams belieka kurti ir ruoštis sekančiam susitikimui.

Pagėgių savivaldybės kultūros centro informacija 

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

vasario 2019
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan