PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Meninio ugdymo integruota pamoka „Lyderis – 2017“.

                    Žaismingai ir nuotaikingai vyko antrasis Pagėgių krašto vaikų ir jaunimo talentų konkursas „Lyderis -2017“. Šeštadienio popietę į Pagėgių kultūros centrą gausiai rinkosi dalyvių šeimų nariai, draugai ir bičiuliai, nešini gėlių puokštėmis savo favoritams.

                    Smagią nuotaiką ir intrigą sukūrė kultūros centro direktorė Svetlana Jašinskienė, įsikūnijusi į griežtą mokytojos vaidmenį. Tamsta Mokytoja tikrino žiūrovų (moksleivių) intelekto lygį, pildė lankomumo žurnalą, draugiškai pabarė už drausmės stoką.

                    Mokyklinis skambutis pakvietė į  „klasę“ svečius  iš įvairių Pagėgių miesto „ministerijų“.Svečiai atliko vertinimo komisijos funkcijas. Atidžiai ir skrupulingai konkurso dalyvius vertino Saulius Martinaitis, Gražina Paliokienė, Rasa Armonienė ir Aksavera Mikšienė.

                   Žiūrovai gausiais aplodismentais palydėjo Pagėgių kultūros centro vaikų šokių kolektyvo „Siautulys“ (vad. G. Paliokienė) pasveikinimo šokį.

                  Šiemet konkurse dalyvavo 35 dalyviai iš įvairių Pagėgių krašto mokymo ugdymo įstaigų.Juos paruošė 8 pedagogai. Maloniai nustebino Kristina Rupšytė, pati pasiruošusi konkursui.

                      Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir gavo kvietimus kartu su savo mokytojais gegužės 27 d. 14 val. vykti į poilsinę kelionę laivu „Skalva“ maršrutu - Rambyno kalnas - Panemunė- Rambyno kalnas.

                      Vertinimo komisijos nariai vienbalsiai nutarė, jog Laureatės vardą III dalyvių amžiaus kategorijoje (12-16 m.) pelnė Kamilė Jankevičiūtė (mokyt. R. Pilkionienė), IV amžiaus kategorijoje Laureatėmis tapo Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos merginų grupė „Ritmas“ (vad. I. Ubartienė).

                  Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis dėkojo dalyviams, organizatoriams ir dovanojo saldų prizą – didžiulį tortą.

                   Kultūros darbuotojai dėkoja rėmėjui – individualios įmonės savininkui Arūnui Valenčiui (Šiauliai) už galimybę visiems nemokamai vaišintis kava ir arbata.

Kultūros centro informacija.

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

vasario 2019
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan