PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

KONCERTAS „IŠ ŠIRDIES MAMAI“ NATKIŠKIUOSE

Gegužės mėn. 04 d. Natkiškių kultūros namuose pačios gražiausios eilės, dainos, muzika ir šokis buvo skirtas pačiam brangiausiam žmogui pasaulyje – MAMAI. Laiko ratas negailestingai sukasi: nuo gimimo iki gimimo, nuo pradžios iki pabaigos ir mes visi tame laiko rate: verkiame ir  liūdime, džiaugiamės ir švenčiame..... Visa tai ir perteikė scenoje Natkiškių kultūros namų jaunimo dramos būrelis (vadovė Rasa Armonienė). Koncertas prasidėjęs nuo kūdikystės,  baigėsi brandžia gyvenimo patirtimi: dainavo Rugilė su mama Rita, solistas Rokas, instrumentalistė Iveta, gitaros studija, kvartetas, Laimutės ir Astos duetas, Vilytos ir Rasos duetas, moterų vokalinis ansamblis ,,Gluosnė“, kaimo kapela ,,Vaivorykštė“. Visų šių kolektyvų vadovas Valdas Armonas. Nuotaikingą šokį padovanojo Pagėgių kultūros centro vaikučiai, kuriems vadovauja Gražina Paliokienė.

            Susirinkusias į šventę mamas, močiutes, būsimas mamas sveikino Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, Pagėgių kultūros centro direktorė Svetlana Jašinskienė, Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė, bendruomenės pirmininkė Nijolė Dargienė. Padėkos žodį išėjusioms mamoms, savo eilėmis perteikė  Rasa Cancingerienė. O jaunimo dramos mergaitės visoms mamoms padovanojo po sveikinimą, kurį sukūrė ,,Moterų seklyčia“.

Nuoširdų ačiū tariu visiems žiūrovams už kiekvieno kolektyvo palaikymą, už gerą nuotaiką ir aplodismentus.                     

Nuoširdų ačiū tariu visiems stovėjusiems scenoje ir jų vadovams  už nuostabų renginį, už gražias akimirkas padovanotas visoms mamoms ir močiutėms.  Būkite laimingos, būkite mylimos, būkite sveikos.

Pabaigos nėra.

Tėra tik tąsa....

Renginio organizatorė  Rasa Armonienė

FOTO ČIA

Foto akimirka

Kalendorius

vasario 2019
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan