PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

„Pelėdžiuko mokyklėlė“ tęsia savo veiklą

Pagėgių savivaldybės Kultūros centre prigijo nauja tradicija. Nuo praėjusių metų Advento vakarų, kultūros centro specialistai pagėgiškius kviečia į jaukius vakarus -edukacinę „Pelėdžiuko mokyklėlę“, kurioje mamytėms su vaikučiais pasiūlo įvairių užsiėmimų.

Ketvirtadienį močiutės, mamytės su vaikučiais rinkosi į Teatro pamokėlę, kurią organizavo direktorės pavaduotoja Danutė Bardauskienė. Pastaruoju metu vis daugiau dėmesio kreipiama į teatro pridėtinę vertę vaikams - edukacinį, socialinį, terapinį jo poveikį, pripažįstama ir analizuojama teatro, dramos svarba asmenybės vystimuisi bei brandai, poveikis elgsenai ir nuostatoms, bendravimui ir savijautai.

 Jaukiai papuoštoje salėje mamytės su vaikučiais matavosi įvairiausius Teatro rūbinės kostiumus ir bandė nors trumpam tapti princesėmis, princais, dinozauriukais, kiškučiais bei policininkais. Kultūros centro dramos studijos „Pėda“ (vad. D. Bardauskienė) dalyvė Irena Jurkūnienė popietėje turėjo išskirtinas pareigas - Madam Foto. Profesionaliai fotografuojanti Madam Foto noriai pasidalino fotografijomis su popietės dalyviais. O tai jau du viename; malonus įsikūnijimas į, gal būt, pirmąjį gyvenime savo vaidmenį, ir puiki foto sesija „Sustok, akimirka....“

Mažųjų artistų įvaizdį ir vaidmens pajautimą  sustiprino įvairios etiudų priemonės. Besiklausant terapinių pasakų  mažieji jautėsi kaip namuose.

Mamytės išreiškė pageidavimą ir vasaros metu rinktis į edukacines pamokėles.

Pagėgių savivaldybės Kultūros centro informacija.

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

lapkričio 2018
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan