PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Žemę žadino mažieji Pagėgių krašto gyventojai

Trimito, marakasų, kastenečių, barškučių garsais žemę žadino mažieji Pagėgių krašto gyventojai. Pasak kultūros centro direktorės S. Jašinskienės „pažadinsime žemę – sulauksime pavasario žalumos, o ir energijos, kuri mumyse po tamsios gūdžios žiemos taip pat miega“.

Patriukšmavę vaikai ėmėsi darbo. Užsiėmimo tikslas – iš antrinių žaliavų sukurti meno kūrinį (ius). 

             Užsiėmimo vadovė Piktupėnų pagrindinės mokyklos mokytoja Janeta Marozienė veiklą pradėjo citata „Mes kiekvienas gimstame kūrybingi, o nekūrybiškumo esame išmokami“ bei parengė metodinę medžiagą apie tai, kaip kūrybingai ir išradingai galima panaudoti antrines žaliavas. Tuomet iš krepšių vaikai traukė kamštelius, plastikinius butelius, įvairiausias pakuotes ir atvėrė kūrybai vartus.

               Nutarta gaminti paukščius, tai dar vieni pavasario šaukliai. Veikloje dalyvavo Pagėgių vaikų lopšelio darželio dvi vaikų grupės, kuriuos lydėjo auklėtojos, Pagėgių pradinės mokyklos mokiniai lydimi socialinės pedagogės ir Piktupėnų pagrindinės mokyklos mokytoja Janeta Marozienė bei jos mokomi mokiniai. Keletą minučių dėmesio mažiesiems skyrė ir į Pagėgių viešosios bibliotekos renginį skubėdamas Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis. Meras kvietė mažuosius būti tikrais savo žemės šeimininkais nešiukšlinti, nelaužyti, o tik grąžinti ją.

                  Dvi valandos kūrybai ...mažoka ... tik po valandos atsiveria fantazijos klodai, o kur dar gamybos procesas. Tačiau paukščių sukurta spalvingų, gražių ir jaunieji kūrėjai tikrai nusipelnė saldžių dovanų, spalvinimo knygelių, kuriuos vaikams dovanojo Tarptautinės žemės dienos progai skirto suėjimo organizatoriai Pagėgių savivaldybės Kultūros centro darbuotojai.

 

FOTO ČIA >>

 

Pagėgių kultūros centro informacija

 

Foto akimirka

Kalendorius

April 2019
MTWTFSS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan