PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Tarptautinę Teatro dieną – naujas teatro kolektyvas

Visas meno pasaulis išradingai ir įvairiai kasmet pamini Teatro dieną. O kas yra teatras? Galime rasti įvairiausių apibūdinimų, ir kiekvienas jų bus teisingas.

                      Pagėgių savivaldybės Kultūros centro direktorės pavaduotoja Danutė Bardauskienė iš anksto galvojo, kaip paminėti Teatro dieną. Ji susitiko su Pagėgių Neįgaliųjų draugijos pirmininke Loreta Stašinskiene ir draugijos nariais. Susitikimo metu diskutavo apie tai, kad veikliems draugijos nariams reikia paskatinimo labiau išreikšti savo pomėgius, nebijoti priimti naujus iššūkius.

 

Kovo 27 dieną neįgaliųjų draugijoje vyravo šventiška nuotaika ir žinoma jaudulys.

Į stilizuotą klasę rinkosi 13 „mokinių“, kurie dalyvavo lietuvių literatūros ir tikybos pamokose. Mokiniai-artistai deklamavo savo mėgstamus eilėraščius, stengėsi juos perteikti su atitinkama emocija ir išraiška. Netikėtai atvykus „vizitatoriams“ – Pagėgių savivaldybės merui Virginijui Komskiui, jo patarėjai Ritai Vidraitei bei savivaldybės vyriausiajai specialistei kultūrai Ingridai Jokšienei, darbas nenutrūko, „mokiniai“ jautėsi drąsiai ir užtikrintai.

Tikybos „pamoką“ vedė Pagėgių Šv. Kryžiaus bažnyčios, parapijos klebonas Kazys Žutautas. „Mokiniams“ teko prisiminti 10 Dievo įsakymų, pamąstyti apie gyvenimo prasmę.

-          Ar sutinkate, kad šiandien būtų įkurta Neįgaliųjų teatro studija? – paklausė Mokytoja (Danutė Bardauskienė). Nuaidėjo jaudinantis, pritariantis Taip.

Pagėgių savivaldybės meras V. Komskis sveikino neįgaliųjų draugijos narius, pritarusius įkurti teatro studiją, linkėjo paruošti įsimintinų kompozicijų. Ingridos Jokšienės prasmingi žodžiai jaudino, krito į širdį. Naujieji artistai gavo užduočių kitam susitikimui.

Nesinorėjo skirstytis, visi vaišinosi kvapnia arbata ir klebono K. Žutauto dovanotu šakočiu.

                                                                                          Kultūros centro informacija.

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

July 2019
MTWTFSS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan