PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORIUS

                 SIGITAS 

Kultūros centro direktorius 

SIGITAS KANCEVYČIUS 

Direktoriaus gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

12procentai

Pagėgių krašto TIC

„IŠTARKIME MAMAI MYLIU“

Motinos diena Lietuvoje švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Ši šventė lietuviams žinoma dar nuo senų senovės. Šią dieną motinas sveikina vaikai ir vyrai, tądien jie stengiasi už jas atlikti visus namų ruošos darbus. Motinos diena ne šiaip sau švenčiama pavasarį - motina tapatinama su žeme. Kaip ji išaugina vaikus, taip žemė išaugina derlių.

                    Natkiškių kultūros namuose Mamos šventė ,,Ištarkime mamai myliu“ gegužės 04 d. 19.00 val. prasidėjo nuotaikinga-pamokančia pasaka apie ,,Vilką, ožką ir 7 ožiukus“, kurią pristatė vaikų ir jaunimo dramos būrelis bei humoro grupė ,,Viedaras“ (vadovė Rasa Armonienė). Skambėjo nuostabios eilės skirtos Mamoms, Močiutėms. Savo pačias gražiausias dainas dovanojo Natkiškių kultūros namų mėgėjų kolektyvai: kaimo kapela ,,Vaivorykštė“, moterų vokalinis ansamblis ,,Gluosnė“, kvartetas, Astos ir Laimutės, Ilonos ir Sauliaus, Vilytos ir Austėjos, Roko ir Valdo duetai bei solistai Rokas, Meda ir Ligita. Šiuos visus kolektyvus šventei paruošė meno vadovas Valdas Armonas. Į šventę su puokšte gėlių pasveikinti mamų, močiučių, būsimų mamų atvyko Pagėgių savivaldybės tarybos narys Edgaras Kuturys. Sveikinimo žodį taip pat tarė Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė, Pagėgių savivaldybės vyriausioji specialistė kultūrai Ingrida Jokšienė ir Natkiškių bendruomenės pirmininkė Nida Bušniauskienė. Visoms mamytėms įteiktos simbolinės dovanėlės, kurias paruošė Natkiškių kultūros namų darbuotojai ir ,,Moterų seklyčia“

            Šventės metu visi galėjo pasigrožėti Elvyros Šulcienės nertų servetėlių paroda.

            Renginio organizatorė Rasa Armonienė dėkojo saviveiklininkams už įdėtą darbą, už paaukotas savo laisvalaikio valandas ne tik dėl savo malonumo, o ir dėl to, kad suteiktų džiaugsmą žiūrovui. Visiems dėkota už pagalbą organizuojant šventę, nuostabiems žiūrovams už jų nuoširdų palaikymą, už džiaugsmo ašaras, tikras, nesuvaidintas tiek mamų, močiučių, tiek dainininkų akyse.

O mamoms palinkėta būti mylimoms  ne tik šiandien, ryt, bet visados.

 Būkit laimingos, Mielosios!

Renginių organizatorė    Rasa Armonienė

FOTO ČIA >>

 

Foto akimirka

Kalendorius

May 2020
MTWTFSS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan