PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Respublikinis įvairių žanrų šokių festivalis „Kas kaip moka, tas taip šoka“ Pagėgiuose

  „Jei šoki, tai gyvensi-gyvensi dar ilgai ilgai. Jei myli šokį –tai mylėsi, mylėsi jį ilgai ilgai. Čia mūsų šokių šventė, pabūkime kartu...“ tokiais žodžiais Pagėgių kultūros centro dramos studijos „Aidas“ merginos (įkūnijusios šokio purslus) pradėjo balandžio 28 dieną Pagėgių kultūros centre vykusį respublikinį įvairių žanrų šokių festivalį „Kas kaip moka, tas taip šoka“

.                         Į kultūros centrą sugužėjo įvairaus amžiaus ir įvairių žanrų šokių kolektyvai iš Jurbarko, Raseinių, Priekulės Šilalės, Tauragės, Pagėgių miestų ir miestelių. Festivalyje šurmuliavo virš 180 dalyvių.

Visus šventės dalyvius ir žiūrovus pasveikino ir milžinišką tortą festivalio dalyviams padovanojo Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis. Džiaugiamės sulaukę ir Pagėgių savivaldybės tarybos narių Edvino Kriščiūno, Gražinos Jankauskienės. Su dovanomis ir gėlėmis atvykęs Edvinas Kriščiūnas dėkojo Kultūros centro darbuotojams ir choreografijos specialistei Gražinai Paliokienei, už šaunų, tiek daug dalyvių sulaukusį renginį.

Štai ir įrodymas: kuomet žanras, kuris metų metais nereformuojamas, nenaikinamas, nepertvarkomas klesti bei sukviečia didžiausią būrį šio žanro mylėtojų.

Choreografijos specialistė Gražina Paliokienė Pagėgių savivaldybėje, kasmet ugdo ir lavina didžiausią būrį, 50 – 60 saviveiklininkų.

Po gražaus ir nuotaikingo festivalio, visi dalyviai buvo vaišinami karštais pietumis.

 Kultūros centro informacija

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

July 2019
MTWTFSS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan