PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Vyko pasitarimas Joninių klausimais

Likus vos kelioms savaitėms iki trumpiausios vasaros nakties Pagėgių savivaldybės Kultūros centre įvyko eilinis pasitarimas derinant vasaros šventės „Rambynas. Joninės Mažojoje Lietuvoje“ klausimus.  Trečiajame susitikime su Klaipėdos universiteto profesoriumi, Chorinės bendrijos „ Aukuras“ vadovu, Lietuvos muzikų sąjungos nariu Algirdu Šumskiu  galutinai suderinta vasaros šventės „Rambynas. Joninės Mažojoje Lietuvoje“  chorų programa, bendrų kūrinių sąrašas bei kiti su chorų švente susiję klausimai. 

                  Algirdas Šumskis yra tradicinės šventės chorų dalies meno vadovas. Organizuojant dainų šventes profesorius turi milžinišką patirtį: choro bendrija „Aukuras“ ne pirmus metus inicijuoja Vakarų Lietuvos dainų šventę, yra vienas iš Lietuvos šimtmečio dainų šventės „Vardan tos....“ chorų atrankos komisijos narys. Pasitarime taip pat dalyvavo Kretingos kultūros centro mišraus choro „ Kristale“ vadovė Kristina Rimienė.

Malonu tai, kad kas kart išvykdamas iš Pagėgių profesorius stebisi kultūros darbuotojų iniciatyvumu, patirtimi ir kompetencija bei didele darbų apimtimi.  

Dar ir dar kartą kviečiame birželio 23 dieną į vieną didžiausių krašto švenčių, na o Lietuvių liaudies patarlė sako „viščiukus skaičiuokime rudenį“, tad po šventės ilgu sąrašu dėkosime visiems , kurie atsilieps į visokiausius organizatorių šauksmus. Sekite Pagėgių savivaldybės kultūros centro puslapį www.pagegiukc.lt ir prisijunkite darbais o ne žodžiais prie gražiosios vasaros šventės

Foto akimirka

Kalendorius

May 2019
MTWTFSS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan