PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Folkloro ansamblio ,,Kamana“ koncertai

Vaikų ir jaunimo folkloro festivalis Juknaičiuose

 ,,Šitam dideliam kiemaitį“

Gegužės 18 dieną folkloro ansamblio ,,Kamana“  jaunimo grupė vyko į Juknaičių vidurinės mokyklos organizuojamą vaikų ir jaunimo folkloro festivalį ,,Šitam dideliam kiematį‘. Buvome maloniai sutikti, skaniai pavaišinti. Į festivalį atvyko folkloro ansambliai iš  Mažosios Lietuvos, o taip pat iš Žemaitijos, Suvalkijos. Po  pasirodymo vyko bendri šokiai. Nors buvo karšta diena bet jaunimas šoko iš širdies iki devinto prakaito.

                                                             Skambėjo Martyno Jankaus dainos

Gegužės 22 d. Pagėgių savivaldybės folkloro ansamblis ,,Kamana“‘ svečiavosi Klaipėdos etnokultūros centre. Ansambliečiai kartu su žiūrovais ir Tradiciniu dainų klubu dainavo Martyno Jankaus ir Elzės Jankutės užrašytas lietuvininkų dainas. Renginį vedė etnomuzikologė doc, dr. Lina Petrošienė.

Kamana tarptautiniame folkloro festivalyje

,,Aš padainūsiu dainų dainelę“

               Birželio 9 d. Raseinių kultūros centro kiemelyje vyko VII tarptautinis folkloro festivalis ,,Aš padainūsiu dainų dainelę“.      

Šiame festivalyje dalyvavo ir Pagėgių savivaldybės kultūros centro folkloro ansamblis ,,Kamana“. Dainos ir pasakojimai  festivalyje skambėjo dzūkų, žemaičių, aukštaičių ,lietuvninkų tarmėmis, o taip pat Latvių, rusų kalbomis, nes renginyje dalyvavo folkloro ansambliai iš  įvairių Lietuvos rajonų, o taip pat folkloro ansambliai iš Rusijos, Latvijos.

                Atlikę savo programas visi festivalio dalyviai renginio pabaigoje suėję į sceną  linkėjo Lietuvai per amžius gyvuoti ir sudainavo bendrą dainą ,,Lietuva brangi“. Šeimininkai atsidėkodami folkloro ansambliams už skambias dainas, šokius ir linksmą muziką įteikė dovanėles. Tačiau festivalis tuo nesibaigė. Visi šventės dalyviai buvo pakviesti pasivaišinti šiupiniu, pyragu, arbata.

Kultūros centro informacija

FOTO ČIA

Foto akimirka

Kalendorius

June 2019
MTWTFSS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan