PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

KAPELOS ,,VAIVORYKŠTĖ“ KONCERTINIS SAVAITGALIS

Liepos 28 dieną Raudonėje, Jurbarko rajone vyko VII-oji respublikinė liaudiškos muzikos kapelų šventė ,,Skambėk, Raudone, muzikoje!“. Šventės metu vyko įvairios sportinės varžybos, galima buvo sudalyvauti loterijoje ir laimėti puikių prizų, dainavo solistas Deividas Bastys, vakarinėje dalyje linksmino visus grupė iš Šiaulių. Nuo 17 val. iki 19. val. vyko kapelų pasirodymai. Dalyvavo penkios kapelos: iš Šakių, Jurbarko, Raseinių, Kauno rajono ir Pagėgių savivaldybės kultūros centro Natkiškių kultūros namų kaimo kapela ,,Vaivorykštė“, vadovas Valdas Armonas. Kapelos atliko savo nuožiūra pasirinktus kūrinius.

            Pasivaišinę tradiciniu ,,kugeliu“ kaimo kapela ,,Vaivorykštė“ skubėjo į antrąjį koncertą, kuris vyko tą pačią dieną Šakių rajono Slavikų kaime. Miestelio šventėje vyko Šv. Mišios, koncertavo Lietuvos kariuomenės choras ,,Aidas“. Vakarinėje dalyje vyko įvairios sportinės atrakcijos, dainavo mamų ir dukrų kvartetas, grupė ,,Lietuvaičiai“, o taip pat gerą nuotaiką, gerą muziką ir geras dainas dovanojo Pagėgių savivaldybės kultūros centro Natkiškių kultūros namų kaimo kapela ,,Vaivorykštė“, vadovas Valdas Armonas. Ačiū visiems, kurie kartu su mumis dainavo, lingavo, mums plojo ir smagiai sukosi šokių aikštelėje.

            Ačiū gerbiamiems Jonui Apoliui Grygartui ir Renatai Baltrušaitienei už gražų priėmimą, gražią draugystę ir kultūrinių mainų puoselėjimą.

Renginių organizatorė  Rasa Armonienė

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

April 2019
MTWTFSS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan