PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

,,NUGYVENTI METAI – TAI GRAŽIAUSIAS METŲ TURTAS“

Kiekvienas žmogaus gyvenimo tarpsnis - savaip žavus, suteikiantis naujų spalvų, patirčių ir atradimų. Spalis - vadinamas pagyvenusių žmonių mėnesiu. Pagyvenęs žmogus gražus savo metų derliumi, patirtimi, branda, sugebėjimu perteikti vertybes ir bendrus idealus. Jis turi daug ką pasakyti ir duoti jaunesniems už save. 

          Antri metai iš eilės, spalio mėn. 6 dieną, į Natkiškių kultūros namus rinkosi senjorai. Juos pasveikinti atvyko Pagėgių savivaldybės tarybos narys Edgaras Kuturys, senjorais džiaugėsi ir gražių žodžių jiems negailėjo Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė, bendruomenės pirmininkė Nida Bušniauskienė. Kaip pernai kultūros darbuotojai Rasa ir Valdas pažadėjo, taip ir ištesėjo - dovanojo senjorams nuotaikingą spektaklį. Senjorai turėjo progą pamatyti Žemaičių Naumiesčio mėgėjų teatro ,,Lamata“ 2-iejų dalių komediją ,, Per kvailą galvą kojoms nepakajus“. Gausūs aplodismentai ir šypsenos veide išdavė, kad komedija patiko, todėl senjorų vardu režisierei Daliai Minkevičienei įteikta padėka ir kuklūs rožės žiedeliai. Ačiū teatro artistams ir režisierei už puikią dozę juoko, gražų bendradarbiavimą ir nuoširdžią draugystę.

                      Padėka ir rožės žiedelis įteiktas ir Elvyrai Šulcienei už nuostabią nertų servetėlių parodą, kurią galėjo pasižiūrėti ir senjorai. Gėlės žiedu pagerbta ir seniausia šventėje buvusi senjorė Rūta Stancikienė.

                      Susėdę prie stalo bendravome, šmaikštavome, vaišinomės kava, arbata, netradiciniu tortu, sūriu, saldžiomis vaišėmis, kurias dovanojo ne tik svečiai, bet ir patys senjorai.

                      Ačiū šventės rėmėjams Pagėgių kultūros centrui ir Natkiškių kultūros namams, ūkininkams Danguolei ir Modestui Andriekams už nuostabiai skanų ,,šimtalapį“, natkiškiečiams Inai ir Algiui Baniams. Ačiū seniūnei Vilytai Sirtautienei, kad suteikė galimybę ir į šventę atvežė visus, norinčius dalyvauti iš seniūnijos kaimelių.

Ir nepajutome kaip greit prabėgo laikas, kaip ir gyvenime!...Nuostabūs Jūs esate, mūsų senjorai, mes Jus gerbiame ir mylime...

 

Renginių organizatorė  Rasa Armonienė

FOTO ČIA >>

 

Foto akimirka

Kalendorius

July 2019
MTWTFSS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan