PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

ADVENTINIS RYTMETYS

Gruodžio mėn. 16 d. 10.30 val. į Natkiškių kultūros namus, į Adventinį rytmetį, rinkosi Natkiškių seniūnijos ir bendruomenės gyventojai.

,,Kuo arčiau žiema, tuo niūresnės dienos. Nespėja išaušti ir vėl temsta. Visą gruodžio mėnesį tęsiasi Adventas - tai prieškalėdinis susikaupimo, apsivalymo, pasiruošimo laikotarpis, laukiant Kristaus atėjimo pasaulin šventės - Kalėdų“ - renginį vesdamos kalbėjo Natkiškių kultūros namų vaikų ir jaunimo dramos būrelio narės( vadovė Rasa Armonienė). Adventinio rytmečio metu buvo apkalbėti Avento papročiai ir tradicijos, minamos mįslės, uždegta trečiosios Advento savaitės žvakelė. ,,Adventas - tai metas, kai šiluma užplūsta mūsų širdis, kai vienas kitame uždegame po mažą žiburėlį“ - teigė renginio vedėjos Monika ir Rasa. o mergaitės kūrė Advetinės saulės spindulius ir degė žvakeles.

             Šventę pagražino savo Adventinėmis dainomis ir žaidimais Pagėgių kultūros centro Folkloro ansamblis ,,Kamana“ (vadovė Aksavera Mikšienė) ir nuoširdžius palinkėjimus dovanojo Pagėgių neįgaliųjų draugijos teatro studija ,,Raudoni batai“ (vadovė Danutė Bardauskienė). Ačiū Jums.

            Susirinkusius į Adventinį rytmetį pasveikino klebonas Tomas Domarkas, seniūnė Vilyta Sirtautienė, bendruomenės pirmininkė Nida Bušniauskienė ir buvusi natkiškietė Vida Gečienė, linkėdami kiekvienam iš mūsų savyje ugdyti gerumą ir meilę, nepamiršti jais dalintis.

Buvo jauku, šilta, gera ir smagu būti visiems kartu. Ačiū, kurie nepasididžiavote ir atvykote į renginį. Rytmetys buvo nuostabus ir ,,cibulynės“ su karštomis bulvėmis ragavimas kai kam buvo pirmas kartas...

           Dėkojame šventės rėmėjams ir pagalbininkams: seniūnei Vilytai Sirtautienei, bendruomenei ir jos pirmininkei Nidai Bušniauskienei, bei valdybos narėms Astai Rolandai Bietienei ir Ritai Jonelienei, už skanumynus Danguolei ir Modestui Andriekams, Rasai ir Kęstui Cancingeriams, Inai ir Algimantui Baniams.

,,Žmogau, praverk duris.

Įsileisk vidun Angelą.

Ant jo sparnų Gerumas supasi,

Jo širdyje Meilė gyvena“.

            Visiems gerų švenčių ir ateinančių Naujųjų Metų! Tegul su baltu snaigių pūku krinta širdin šviesios viltys, nemeluotas džiaugsmas, švelnumas.

Organizatorių vardu  Rasa Armonienė

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

July 2019
MTWTFSS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan