PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORIUS

                 SIGITAS 

Kultūros centro direktorius 

SIGITAS KANCEVYČIUS 

Direktoriaus gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

12procentai

Pagėgių krašto TIC

UŽGAVĖNIŲ ŠVENTĖ PAGĖGIUOSE 2019

Dėmesio, dėmesio, kalba radijas – „Lapatai“ visi, kas norite užgavėniškai užsigavėti, kviečiame į Užgavėnių kiemelius. Jei norite visus metus būti sotūs ir stiprūs, turite dikčium daug valgyti, daug šokti, daug verkti ir daug džiaugtis. Bet prieš užsigavėdami turite gauti leidimą. Nes Užgavėnių taryba išleido davadą, kad negalima be leidimo verkt, šaukt ,dainuot trypt, cypt, ėst, čiaumot, garsiai perst,- galite tik tyliai bezdėt.“

                Tokiais žodžiais Užgavėnių šurmulį pradėjo radijo laidos vedėja. Buvo išdalinti leidimai užsigavėjimui ir pasileido šventės lankytojai į visas keturias puses, į keturius kiemelius: „ Veselkiemį “ atšvęsti Robinlaimos veselės, reabilituotis po veselės į „ Reabilitacijos centrą“, po medikų apžiūros – į „ Burtkampį “ išsiburti savo likimą. Paskutiniame kieme „ Lyčynkiemyje “ prieš sudeginant Morę visi gamino papuošalus Morei, kad į paskutinę kelionę graži išeitų ir žiemą su savimi išsivestų.
Kai visi keturi kiemeliai buvo aplankyti, keturi anspaudai gauti, tada tiesiai į „ Blynkiemį “ ir „ Šiupinkiemį“ , ten jau gaspadinės laukė su gardžiausiais blynais, šiupiniu.

Radijo vedėja priminė, kad Morę deginant garsiai bliauti reikia. Bet prieš deginant įvyko Lašininio ir Kanapinio protmūšis.

Kanapinio ir Lašininio partijos trypė, šaukė, rankom plojo ir atsakinėjo į klausimus. Spėkite, kas nugalėjo? Žinoma, nugalėjo Kanapinis tada su ubagų bei lyčynų maldomis, verksmais puošnioji Morė buvo palydėta sudeginti.

 

Kultūros centro informacija.

 

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

May 2020
MTWTFSS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan