PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

AŠTUNTOJI KAZIUKO MUGĖ NATKIŠKIUOSE

Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero šventė gimė VII a., o XIX a. peraugo į mugę. Ji yra viena ryškiausių kalendorinių švenčių, turinti šimtmečių tradicijas, kiekvieną kartą pristatanti išmoningus rankų darbo gaminius ir neturinti lygių aplinkiniuose kraštuose. Svarbiausias mugės atributas verba, gaminama iš džiovintų margų gėlių ir žolių.

            Kiekvienais metais kovo pirmomis dienomis (šiemet kovo 9 dieną) Natkiškių kultūros namuose vyksta šurmulys - Kaziuko savaitgalis. Šiemet jis jau aštuntas ir pats gausiausias tautodailininkų ir liaudies meistrų sambūris. Kaziuko mugėje prekiautojai dalyvavo ne tik iš Natkiškių, Pagėgių savivaldybės, bet prisijungė ir tauragiškiai bei šilutiškiai. Apie dvidešimt prekiautojų pardavinėjo savo įvairią produkciją: nuo saldumynų... iki buities reikmenų.

            Nuotaika buvo puiki, skambėjo liaudiška muzika, ir pardavėjai ir pirkėjai galėjo pasivaišinti karšta kava, arbata ir Kaziuko pyragu. Pirkėjai irgi buvo malonūs ir visiems pardavėjams suteikė džiaugsmo, atverdami savo pinigines.

            Ačiū tiems, kurie prekiavo, ačiū tiems, kurie pirko, ačiū ir tiems, kurie nepirko, bet atėjo pasižvalgyti po gausią mugę. Ačiū Kaziukui (Valdui A. ) už nuostabų pyragą.

Iki kitų metų, brangieji!

Renginių organizatorė    Rasa Armonienė

FOTO ČIA >>

.

Foto akimirka

Kalendorius

May 2019
MTWTFSS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan