PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

HUMORO GRUPIŲ ŠVENTĖ ,,JUOKIS-2019“ NATKIŠKIUOSE

,,Juokas – dalykas rimtas“ nuo senų senovės įsigalėjęs posakis. Bet rimtumo gyvenime ir taip daug, todėl nors retkarčiais norisi atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką. Tai įrodė pilnut pilnutėlė Natkiškių kultūros namų salė žiūrovų.

            Balandžio mėn. 7 d. 14.00 val. Natkiškių kultūros namuose vyko humoro grupių šventė ,,Juokis-2019“. Savo programas pristatė penkios legendinės grupės: ,,Skardis“ iš Judrėnų Klaipėdos raj., ,,Kanapis“ iš Nevarėnų Telšių raj., „Sprandžina“ iš Šeduvos Radviliškio raj., ,,Gryčia“ iš Žadeikių Klaipėdos raj. ir ,,Viedaras“ iš Natkiškių Pagėgių sav. Gerą nuotaiką ir linksmas dainas dovanojo grupė ,,Žemaitukai“. Ačiū Jums visiems, Jūs nuostabūs.

Grupes ir visus susirinkusius sveikino Pagėgių kultūros centro direktorė Svetlana Jašinskienė, Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė ir bendruomenės pirmininkė Nida Bušniauskienė. Humoro grupių vadovai dėkojo žiūrovams už plojimus, šypsenas ir nuostabų palaikymą.

Nuoširdus padėkos žodis tartas ir šventės rėmėjams: Pagėgių savivaldybės administracijai, Irenos Jurkūnienės individualiai įmonei, Pagėgių kultūros centrui, seniūnei Vilytai Sirtautienei, pirmininkei Nidai Bušniauskienei, Genovaitei ir Petrui Švalkūnams, Janinai ir Juozapui Andriekams, Rasai Cancingerienei, Linai Žabauskienei, Redai Marozienei, Ramutei Tamašauskienei, Ramutei Ūselienei, Inai Banienei.

Didžiausias vertintojas ir rėmėjas - žiūrovas. Ačiū Jums, Jūs buvote nepakartojami.

O atlikus darbą iš širdies ir suteikus tiek daug vitamino C žiūrovui, galima buvo ramiai pabendrauti prie kavos puodelio ir šventinio torto, kurį dovanojo Pagėgių savivaldybės administracija.

Renginių organizatorė    Rasa Armonienė

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

April 2019
MTWTFSS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan