PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

Šokių festivalyje sukosi šešių amžiaus grupių šokėjai

 Kas yra šokis? Tai senas kaip žmonija būdas išreikšti save, savo emocinę būseną, džiaugsmą, šėlsmą, liūdesį ir nerimą. Nerasite pasaulyje tautelės ar tautos, kuri neturėtų savo ritualinių ar tautinių šokių.

                         Visais laikais, nekalbant apie aukštuomenę su jai sukurtais „išieškotais“ klasikiniais šokiais, netgi vargingiausi visuomenės sluoksniai mokėjo linksmintis, šokdami karčiamose ar miestų aikštėse, tiesiog taip, kaip to nori širdis. Mažas vaikutis ir tas trypčioja kojomis ir mosikuoja rankutėmis, vos išgirdęs muziką ir taip išreiškia jame nebetelpantį džiaugsmą.

                         Pagėgių kultūros centre džiaugsmu spinduliavo net 24 įvairių šokių žanrų kolektyvai, atvykę iš Tauragės, Šilalės, Klaipėdos Kretingos ir Jurbarko rajonų į tradicinįjau trečius metus organizuojamą šokių festivalį „Kas kaip moka, tas taip šoka“.

Festivalis vyko dvaro menėje, kurioje šeimininkavo Šokių freilina Hortenzija (Janeta Vidraitė- Marozienė) bei Šokių dvaro Valdovė (Danutė Bardauskienė).

Atvyksius svečius pasveikino ir gėles festivalio organizatorei Gražinai Paliokienei įteikė Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius.

Šokių puota neprailgo, žiūrovai pamatė net 32 kolektyvų paruoštus šokius, o gautą emocijų dozę galima palyginti su netikėtai sulauktos dovanos džiaugsmu.

Už nuotraukas dėkojame Astai Andrulienei

Kultūros centro informacija

FOTO ČIA>>

Foto akimirka

Kalendorius

August 2019
MTWTFSS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan