PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORIUS

                 SIGITAS 

Kultūros centro direktorius 

SIGITAS KANCEVYČIUS 

Direktoriaus gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

8-OJI RESPUBLIKINĖ LIAUDIŠKŲ KAPELŲ-SUEITUVIŲ ŠVENTĖ ,,LINKSMOJI ARMONIKA-2019

Natkiškių kaimo parkelyje birželio 2 d., nuvilniję liaudiškos muzikos garsai, nusinešė 8-ąją respublikinę liaudiškų kapelų-sueituvių šventę ,,Linksmoji armonika-2019“. Šventė skirta pagerbti tą dieną savo šventę šventusius tėvelius ir senelius.

Į šventę sugužėjo 12 kapelų iš įvairių Lietuvos miestų, miestelių ir kaimelių: Kelmės rajono Pakražančio kultūros centro liaudiška kapela (vadovas Saulius Venckus),Telšių rajono Rainių bendruomenės kapela ,,Svaja“ ( vadovė Janina Fabijonavičienė), Jurbarko kultūros centro kapela ,,Santaka“(vadovas Petras Pojavis), Raseinių rajono kultūros centro Kalnujų liaudiškos muzikos kapela ,,Kalnuja“ (vadovas Kęstutis Klikna), LPS ,,Bočiai“ Šilutės bendrijos kapela (vadovas Stasys Genys), Veliuonos kultūros centro Raudonės kaimo kapela (vadovas Jonas Apolius Grygartas), Telšių rajono Ryškėnų kultūros centro liaudiškos muzikos kapela ,, Čia ir dabar” (vadovai Sandra Petrulienė ir SigitasPetrulis), Šilutės rajono Bikavėnų senųjų kaimo tradicijų kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Lolytėlė” (vadovas Kazys Budrys), Tauragės kultūros centro Sartininkų skyriaus kaimo kapela ,,Kamana“ (vadovas Zigmantas Lešinskis), Telšių rajono Nevarėnų kultūros centro liaudiška kapela ,,Šmukšt“ (vadovas Ignas Lukošius), Radviliškio rajono Šeduvos kultūros ir amatų centro instrumentinė grupė (vadovas Erichas Burbulis) ir šventės šeimininkai Pagėgių savivaldybės kultūros centro Natkiškių kultūros namų kaimo kapela ,,Vaivorykštė“ (vadovas Valdas Armonas). Visos kapelos pristatė po 4 savo pačius pačiausius kūrinius, kuriuos skyrė tėveliams, bei seneliams. Skambėjo skirtingos dainos, skirtingos melodijos ir nuoširdus bendravimas tarp kapelų ir žiūrovų. Ačiū Jums, mano brangūs draugai ir iki kitų susitikimų.

            Kapelų narius, vadovus ir visus tėvelius šventės proga sveikino Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, Lietuvos nacionalinio kultūros centro etninio kultūros skyriaus instrumentinio folkloro specialistas Arūnas Lunys, Pagėgių savivaldybės kultūros centro direktorė Svetlana Jašinskienė, Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė ir Natkiškių bendruomenės pirmininkė Nida Bušniauskienė.

Dailės plenero ,,Muzikos reveransas Dailei“ darbais galėjo pasigėrėti visi šventėje esantys dalyviai. Dailininkai ir jų mokytoja Lina Ambarcumian savo tapytus darbus dovanojo kapelų vadovams ir svečiams. Ačiū Jiems už papuoštą šventę.

Veikiančioje mugėje galima buvo įsigyti ne tik amatininkų rankų darbų, bet tėveliui padovanoti naminio sūrio ar pavaišinti beigeliu“.

Apdovanoti buvo visi, kurie nusipelnė apdovanojimų už kartu sukurtą nuostabią šventę. Tradiciniu tapęs bendras kūrinys ,,Rožės žiedelis“ paskelbė 8-osios respublikinės liaudiškų kapelų-sueituvių šventės pabaigą.

Nuoširdų ačiū tariame pagrindiniam šventės rėmėjui – Lietuvos kultūros tarybai, taip pat Pagėgių savivaldybės administracijai, Irenos Jurkūnienės individualiai įmonei, Pagėgių kultūros centrui, informaciniams rėmėjams, Tauragės radijui ir Pagėgių savivaldybės merui už šventinį tortą.

Už pagalbą organizuojant ir rengiant šventę nuoširdų ačiū sakome Natkiškių seniūnei Vilytai Sirtautienei ir seniūnijos darbininkams, bendruomenės pirmininkei Nidai Bušniauskienei, Pagėgių kultūros centro direktorės pavaduotojai Danutei Bardauskienei, visiems, kurie padėjo ir prisidėjo, kad šventė būtų puiki.

Nors šventė truko beveik 5 valandas, bet žiūrovai teigė, jog galėjo ir dar klausytis. Ačiū Jums už aplodismentus, palaikymą, dainavimą kartu ir sukimąsi šokių sūkuryje.

 

Renginių organizatorė    Rasa Armonienė

FOTO ČIA

 

Foto akimirka

Kalendorius

February 2020
MTWTFSS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan