PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

Mieli, kultūrą kuriantys, kultūra gyvenantys kraštiečiai,

 Jei iki šiol gyvenime stengeisi vien imti, laimės nepatirsi, kol neatiduosi visko, ką esi paėmęs. Net ir skolas sugrąžinęs nesiliauk dalytis tuo, ką turi, nes tik dalijantis laimė nustoja nuo mūsų slėptis. (Tėvas Valerijus)

      Šiandieną daugeliui politikų padovanojau LAIMĘ – palieku darbą kultūroje, kurį dirbu nuo 1985 metų. Daugybė tarptautinių, respublikinių pasiekimų, apdovanojimų ir padėkų nuo įvairiausių ministrų...užmegzti draugystės tiltai su daugybę žymių žmonių.... tūkstančiai žiūrovų širdis pasiekusių renginių... nuolatinis ir pastovus Pagėgių savivaldybės garsinimas tarptautiniu, respublikiniu lygiu...milijonai gerų žmonių, būrys priešų, kurie, nuolat vertė būti stipriai, budriai. Juk esu ne pinigas, kad visiems patikčiau....

Nuoširdžiai dėkoju visiems Pagėgių krašto meno mėgėjų kolektyvų dalyviams. Jie visi iki vieno turi būti įrašyti į Raudonąją knygą. Ačiū Jums - Jūs esate 90 procentų mūsų darbo, nes požiūris į kultūrą mūsų krašte niekada nebuvo šviesus...

                Dėkoju Jums, mieli Kolegos, su kuriais drauge ėjome virš 20-tie metų. Kai kolektyve gali pasakyti pirmą sakinio žodį, o pabaigą sakinio pasako kolega, tai aukščiausias susidirbimo ( gerąja prasme) laipsnis. Deja, gyvenimas negailestingas, yra ir tokių, kurie pasirengę durti į nugarą, vos tik užsisuki... Linkiu sėkmės dirbant ir jiems Pagėgių krašte !

Nuo vaikystės dalyvauta daugybėje respublikinių konkursų, iškovota daugybė pergalių juose Nuolat girdžiu „tu gimusi kultūrai“... ir aš tuo patikėjau... Bet nepakeičiamų nėra. Yra tik nepakeisti. Kultūra yra manyje, aš be jos kažin ar ilgai apsieisiu, tad, mieli kraštiečiai, mielai prisidėsiu prie Jūsų kuriamo kultūrinio veiksmo ir savo laisvą laiką skirsiu kultūrai.

Turiu savybes; sakyti tiesą, būti drąsiai, neišduoti ir neparduoti bičiulių .

Dėkoju visiems, kurie dirbo, kūrė buvo kartu visą mano darbingą laiką.

Nuoširdžiai: Svetlana Jašinskienė

Foto akimirka

Kalendorius

August 2019
MTWTFSS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan