PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORIUS

                 SIGITAS 

Kultūros centro direktorius 

SIGITAS KANCEVYČIUS 

Direktoriaus gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

12procentai

Pagėgių krašto TIC

Plungės kultūros centro simfoninio orkestro koncertas

PLUNGĖS KULTŪROS CENTRO SIMFONINIO ORKESTRO KONCERTAS

Vykdydamas kultūrinės edukacijos projektą „Jaunųjų muzikų platforma „A CADENZA.LT“, Plungės kultūros centro simfoninis orkestras kviečia į išskirtinį, jaunatvišką, puikios muzikos ir gerų emocijų pripildytą koncertų ciklą. Plungės kultūros centro simfoninis orkestras, vadovaujamas jaunų, charizmatiškų, talentingų muzikų Ievos ir Pauliaus Lygnugarių, laužo visus nusistovėjusius regioninės kultūros standartus ir įrodo, kad regionuose gali kurti aukščiausio meninio lygio, profesionalios sudėties klasikinės muzikos kolektyvai.

Orkestras yra parengęs keletą programų ir jau koncertavęs kartu su žinomiausiais šalies atlikėjais: profesoriumi, saksofonininku, Nacionalinės premijos laureatu Petru Vyšniausku, operos solistais Mindaugu Rojumi, Eugenijumi Chrebtovu, Vaida Genyte ir kitais. 2018 metais kolektyvas sėkmingai koncertavo Ispanijoje. Kolektyvo vadovai apdovanoti reikšmingo kultūros apdovanojimo „Auksinis Feniksas“ nominacija „Geriausias metų kultūros ir meno kūrėjas“.

Šį kartą Plungės kultūros centro simfoninis orkestras koncertuoti kartu pakvietė Žemaitijos regiono jaunuosius muzikus ir vokalistus, taip jiems sudarydamas galimybę tobulėti, pristatyti savo kūrybą ir koncertuoti kartu su tikru, solidžiu simfoniniu orkestru. Taigi koncertų cikluose, kartu su Plungės kultūros centro simfoniniu orkestru solo kūrinius atliks Dovilė Povilionytė (18 m., Pagėgiai, vokalas), Santa Sireikytė (7 m., Gargždai, vokalas), Akvilė Staražinskaitė (17 m., Kražiai, vokalas), Diana Suslova ir Viktorija Valauskaitė (16 m., Kuliai, vokalas), Linas Drąsutis (18 m., Salantai, vokalas), Deividas Kaniauskas (14 m., Plungė, vokalas), Greta Tilvikaitė (16 m., Plungė, fleita), Simonas Šimkus (16 m., Plungė, ksilofonas), Domantas Kaitys (11 m., Klaipėda, smuikas). Tajus Smilingis (11 m., Kretinga, marimba), Benas Bružas (11 m., Kretinga, marimba), Lukas Kindurys (13 m., Kretinga, marimba).

Plungės kultūros centro simfoninio orkestro ir Žemaitijos regiono jaunųjų muzikų ir vokalistų projekto „A CADENZA.LT“ dalyvių koncertas Pagėgių kultūros centre – lapkričio 10 d. 13.30 val. Koncertas nemokamas. Koncerto organizatoriai Pagėgių ir Plungės kultūros centrai. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

 

     

 

 

Foto akimirka

Kalendorius

May 2020
MTWTFSS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan