PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORIUS

                 SIGITAS 

Kultūros centro direktorius 

SIGITAS KANCEVYČIUS 

Direktoriaus gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Kalbėtasi apie šiuolaikinio šokio perspektyvas

Pagėgių savivaldybės Kultūros centre lankėsi Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė, Šiuolaikinio šokio asociacijos vadovė ir M.K.Čiurlionio menų mokyklos modernaus šokio dėstytoja ir Audronis Imbrasas Lietuvos šokio informacijos centro vadovas.

                        Svečiai kvietė diskusijai apie regioninės šokio sklaidos programos idėjos ir galimų bendradarbiavimo formų. Taip pat norėjo apžiūrėti Pagėgių kultūros centro turimas vietas, scenas, erdves, tinkamas šokio pristatymui,

Svečius priėmė kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Danutė Bardauskienė, choreografė Gražina Paliokienė. Susitikime dalyvavo ir švietimo sistemos ypatumus ugdymo menais klausimu kalbėjo Pagėgių savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Virginija Sirvidienė.

Diskusijoje aptarti kultūros paso ir neformaliojo vaikų švietimo niuansai ir galimybės priartinti profesionalųjį meną prie regionų kultūros vartotojo, kalbėtasi apie glaudesnį bendradarbiavimą su šiuolaikinio šokio asociacija ir šio žanro naujausių pastatymų pristatymo pagėgiškiams.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė

Ingrida Jokšienė

Foto akimirka

Kalendorius

April 2020
MTWTFSS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan