PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORIUS

                 SIGITAS 

Kultūros centro direktorius 

SIGITAS KANCEVYČIUS 

Direktoriaus gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

AKCIJA ,,APLANKYK VIENIŠĄ SENELĮ“

Artėjant gražiausioms metų šventėms Šv. Kūčioms, Šv. Kalėdoms, Naujiesiems metams kiekvienas mūsų tarsi užsikrečiame gerumu. Palytėti gerumo, meilės, atjautos, kilniais norais ir mažais darbais skleidžiame džiaugsmą ir jaukumą.

            Š. m. gruodžio 12-13 dienomis Natkiškių kultūros namų darbščiųjų rankų būrelis ,,Moterų seklyčia“ ir renginių organizatorė Rasa Armonienė, jau ketvirti metai iš eilės vykdė akciją ,,Aplankyk vienišą senelį“.

            Moterys per metus mezgė šiltas kojines, pirštines, šlepetes ir prieš Kalėdas lankė ir dovanojo jas vienišiems ir sergantiems seneliams. Negailėjo jiems šiltų sveikinimų, nuoširdžių palinkėjimų, kartu sudainavo vieną kitą dainos posmą artėjančių švenčių proga. Šiemet akcijos vykdytojai aplankė 38 šeimas.

            Didžiausia padėka ir įvertinimas, kai tave pasitinka senolių išlieta džiaugsmo ašara, džiugi nuotaika ir paprastas sakinukas: ,,Nesvarbu dovana, svarbu, kad Jūs nepamirštat mūsų, aplankot ir žinot, jog mes esame“.

            Džiaugiamės ir mes galėdamos į Jų namus atnešti meilę, šilumą, viltį, tikėjimą ir supratimą, jog mes niekada Jų nepamiršime. Jeigu neaplankėme šiemet, laukite Nykštukų kitais metais ir jie būtinai ateis.

            Gražių visiems ateinančių švenčių, gerumo, meilės ir supratimo, jog gyvename vieną kartą. Džiaukimės gyvenimu.

 

Renginių organizatorė  Rasa Armonienė

 

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

April 2020
MTWTFSS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan