PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

Duonos kelias baigė savo kelionę Piktupėnuose

 

Trys Pagėgių krašto NVO – Panemunės, Kentrių ir Piktupėnų dalyvavo projekte ,,Panemunės, Piktupėnų ir Kentrių kaimų regioninio produkto rinkodara, panaudojant krašto kultūros ir istorijos paveldą“, Nr. PAGĖ-LEADER-6B-V-3-2-2018/42VS-PV-18-1-06794-PR001.

Pagėgių savivaldybės kultūros centras aktyviai bendradarbiavo, padėjo bendruomenėms įvykdyti numatytas veiklas.

                Gruodžio 20 d. į Piktupėnų bendruomenės namus rinkosi gausus būrys piktupėniškių ir svečių į šventinę vakaronę ,, Duonos skalsa“.

Kaip projekto pradžioje, taip ir užbaigiant renginių ciklą, savo nuostabiu balsu visus žavėjo liaudies dainų atlikėja, mūsų kraštietė, panemuniškė Airida Mockutė – Burkauskienė.

Pagėgių savivaldybės kultūros centro vyresniojo amžiaus žmonių liaudiškų šokių kolektyvo šokėjos ant išpuoštų padėklų atnešė 5 Lietuvos regionuose kepamus duonos pavyzdžius, o Pagėgių Šv. Kryžiaus bažnyčios klebonas Kazys Žutautas laimino duoną, linkėjo visiems skalsos ir soties.

Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė bei Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius atvyko su pilnais lauktuvių krepšeliais, džiaugėsi nuveiktais piktupėniškių darbais.

Nuoširdžius sveikinimo ir pagarbos žodžius išsakė Pagėgių bendruomenės atstovė Nijolė Kovaliova bei Šilgalių bendruomenės pirmininkė Kristina Dvarvytienė.

Projekto partneriai – Panemunės bendruomenės pirmininkė Virginija Lauciuvienė ir Kentrių kaimo bendruomenės atstovai – Zakarauskų šeima sveikino susirinkusiuosius, linkėjo ir ateityje bendruomenės nariams rengti įvairias paraiškas, bei sėkmingai jas įgyvendinti.

Vakaro vedėja Danutė Bardauskienė rado kiekvienam nuoširdžius padėkos žodžius, aukštino duoną, bei jos svarbą mūsų papročiuose ir gyvenime.

Bendruomenės pirmininkė Angelė Jonikienė visus apdovanojo naminės duonos kepalėliais, dėkojo už pagalbą ir bendrystę.

Liaudiška vakaronė tęsėsi su broliais muzikantais Tomu ir Romu Matevičiais.

Projektą finansavo VVG ,,Pagėgių kraštas“, Pagėgių savivaldybės administracija, bei LR Žemės ūkio ministerija.

   

 

Kultūros centro informacija

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

January 2021
MTWTFSS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031