PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

Paulius Stalionis su nauja koncertine programa

Moters dienos proga - romantiškiausių jausmų kupinas

Pauliaus Stalionio koncertas!

                      Savo nuoširdžia ir prasminga kūryba pavergęs tūkstančius gerbėjų širdžių, į koncertą, skirtą Moters dienai, kviečia dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis! Šiais metais, už geriausius tekstus dainoms, „Auksinio lašo“ apdovanojimą gavęs dainininkas, paruošė ir daug naujų savo kūrinių, kuriuos sudėjo jau į šeštąjį savo albumą „Saulės laikrodžiai“.

                      „Galiu užtikrinti, kad šioje mano koncertinėje programoje, atėjusiems žiūrovams, nuobodžiauti tikrai neteks. - sakė Paulius. - Be pastaraisiais metais tapusių hitų „Avietės", „Saulės laikrodžiai", „Taip nebūna", esu paruošęs pluoštą atnaujintų, pačių žinomiausių dainų - „Vakarai ilgi“, „Man nereik į Airiją“, „Būna blogiau“, „Jeigu tavęs nebūtų“ ir kt. Taip pat išgirsite ir daug kūrinių, kurie didžiuliu greičiu užkariauja mano gerbėjų širdis. Ne paslaptis, kad didžiausią mano klausytojų būrį sudaro dailiosios lyties atstovės, todėl šis koncertas skirtas būtent joms. Žinoma, į savo koncertą kviečiu ir vyrus, kurių buvimas šalia savo antrųjų pusių, dar labiau įprasmins šios šventės grožį. Tiesiog atsipalaiduokite ir ateikite gerai praleisti laiką, nes aš dainuoju ne tik dainas. Aš dainuoju mūsų gyvenimą!“

Pauliaus Stalionio koncertas vyks Pagėgių kultūros centre, kovo 7 d., 16 val.. Bilietų teiraukitės kultūros centro kasoje. Kaina – 10 €.

Foto akimirka

Kalendorius

September 2020
MTWTFSS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930