PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORIUS

 SIGITASKultūros centro direktorius

SIGITAS KANCEVYČIUS

Direktoriaus gyvenimo aprašymas

 Direktoriaus darbotvarkė

FACEBOOK

facebook

1,2 % pajamų mokesčio

pajamumokestis2021

DIREKTORIAUS PAVADUOTOJA

bardauskienedanuteprofKultūros centro direktoriaus pavaduotoja

Danutė Bardauskienė - Baužienė

Direktoriaus pavaduotojos darbotvarkė

Pagėgių krašto TIC

      ticbaneris

PRISTATOME KNYGOS „PAGĖGIŲ KRAŠTO KAIMAI" VIRŠELĮ

virselispagegiukrastokaimai Pagėgių savivaldybės kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Danutė Bardauskienė pateikė Kultūros ministerijos Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo projektų skyriui paraišką - Knygos leidyba „Pagėgių krašto kaimai". Dėl COVID-19 pandemijos grėsmės ir saugumo reikalavimų šiuo metu negalime pristatyti knygos visuomenei - ją pristatysime pasibaigus karantinui. Tačiau su malonumu pristatome Jums knygos viršelį!

Knygos tiražas - 70 egzempliorių. Kadangi surinkta labai daug medžiagos, o finansavimo galimybės neleidžia visko sutalpinti į vieną dalį, ieškosime galimybių ir teiksime paraišką II knygos daliai. Šis projektas sutelkė savivaldybės institucijas, bendruomenes ir nevyriausybines organizacijas istorinės reikšmės įvykiams pažinti, skleisti, įprasminti. Knyga apie krašto istoriją yra jos nuolatinė kelionė į žmones per laiko epochas, tautos būties ženklus, kultūrų sanklodas.

 

Dėkojame stoniškiečiui kraštotyrininkui, pedagogui, kultūros darbuotojui Broniui Bagdonui, kuris dovanojo savo surinktą medžiagą apie Pagėgių krašto kaimus.

Foto akimirka

Kalendorius

December 2021
MTWTFSS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031