PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORIUS

 SIGITASKultūros centro direktorius

SIGITAS KANCEVYČIUS

Direktoriaus gyvenimo aprašymas

 Direktoriaus darbotvarkė

FACEBOOK

facebook

1,2 % pajamų mokesčio

pajamumokestis2021

DIREKTORIAUS PAVADUOTOJA

bardauskienedanuteprofKultūros centro direktoriaus pavaduotoja

Danutė Bardauskienė - Baužienė

Direktoriaus pavaduotojos darbotvarkė

Pagėgių krašto TIC

      ticbaneris

SAUGIŲ UŽGAVĖNIŲ KONKURSO REZULTATAI

uzgaveniukonkursorez

Pagėgių savivaldybės kultūros centras teatrališkiausiai metų šventei įprasminti suorganizavo Saugių Užgavėnių konkursą. Konkurse buvo paskelbtos dvi kategorijos – „Mano Užgavėnių kaukė“ ir „Morė mano kieme“.

 

Kaukės šiandien yra neatsiejamas kiekvieno piliečio atributas, tačiau šiuo konkursu kvietėme pasidaryti ne kasdienę, o šventinę kaukę, kuri atbaidytų ne tik virusus, bet ir išvytų žiemą iš kiemo. Sulaukėme daug „šiurpių“, kūrybingų, iš įvairių medžiagų bei spalvų padarytų kaukių. Dėkojame Viktorijai Bartušytei, Vakariui Zandovui, Ugnei Vidraitei, Klaudijui Žilinskui, Justui Vaisėtai, Elzei Majoravičiūtei, Augustei Venckauskaitei, Arsetui Prišmantui, Giedrės Grigaitienės šeimai, Martinai Marozaitei, Elai Kazlauskaitei, Urtei Kalnaitytei, Emilijai Grublytei, Augustui Šedžiui, Monikai Černiauskaitei, Gretai Černiauskaitei, Samantai Smoliakovai, Emilijai Lacytei, Klaudijai Šegždaitei, Karoliui Janušaičiui, Emiliui Zongailai, Natui Smoliakovui, Gabijai Janušaitytei, Indrei Žemaitaitienei, Ievai Jančauskaitei, Ingridai Jančauskienei už kūrybiškumą gaminant Užgavėnių kaukes.

 

Morė – vienas iš pagrindinių Užgavėnių šventės atributų. Konkurso kategoriją „Morė mano kieme“ pasirinko du konkurso dalyviai – Kęstas Kentra ir Audronė Ceinorienė. Na, kokios Morės svečiavosi Kęsto bei Audronės kiemuose – patys matėtė...

 

Konkursui buvo pateikti 27 darbeliai, už kuriuos savo simpatijas galėjote išreikšti Pagėgių savivaldybės kultūros centro Facebook puslapyje. Atsižvelgiant į Jūsų simpatijas (patiktukus), konkurso kategorijos „Morė mano kieme“ nugalėjotais tapo Kęstas Kentra (203 patiktukai) ir Audronė Ceinorienė (160 patiktukų). Konkurso kategorijos „Mano Užgavėnių kaukė“ nugalėtojais tapo Giedrės Grigaitienės šeima (150 patiktų) bei Augustė Venckauskaitė (111 patiktų).

 

Dar kartą dėkojame visiems konkurso dalyviams už aktyvumą, kūrybingumą, tradicijų puoselėjimą. Prizus bei padėkas kviečiame atsiimti Pagėgių savivaldybės kultūros centre (laikantis visų saugumo reikalavimų)! Padėkos paruoštos kiekvienam konkurso dalyviui.

Foto akimirka

Kalendorius

December 2021
MTWTFSS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031