PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORIUS

                 SIGITAS 

Kultūros centro direktorius 

SIGITAS KANCEVYČIUS 

Direktoriaus gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

12procentai

Pagėgių krašto TIC

Maldos pusryčiai skirti kultūros aktualijoms

 

Maldos pusryčiai skirti kultūros aktualijoms.

 

 

 

Jau tampa reiškiniu, kai aukščiausi šalies pareigūnai organizuoja išvykas į šalies regionus, sprendžiant įvairias susikaupusias problemas, tuo siekdami   greičiau ir efektyviau   pagerint esamą situaciją.

                      Tęsdama tradiciją Seimo narė Agnė Bilotaitė Klaipėdos rajone, Gargžduose surengė penktuosius Maldos pusryčius. Šiųmečio renginio tema – ,,Regionų kultūra. Darnaus gyvenimo garantas ar našta valstybei?“.

Aptarti aktualiausias šių dienų regioninės kultūros problemas parlamentarė pakvietė vietos bendruomenės kultūros veikėjus, Klaipėdos regiono kultūros įstaigų vadovus, Klaipėdos rajono savivaldybės, Kultūros ministerijos vadovus, dvasininkus.

„Maldos pusryčiai – puiki proga jaukiame bendraminčių rate kartu su aktyviais visuomenininkais, politikais, dvasininkais, kultūros įstaigų darbuotojais maldos dvasioje pakalbėti apie tai, kas šiandien svarbiausia mums visiems. Diskutuosime apie regioninių kultūros centrų, bibliotekų, muziejų vaidmenį ir plėtros perspektyvas, tuo pačiu padėkosime ir pagerbsime veiklius ir savo darbais daug nusipelniusius kultūros darbuotojus“, – sakė A. Bilotaitė.

Seimo narė džiaugėsi, kad prieš penkerius metus gimusi idėja virto gražia tradicija.

Maldos pusryčiuose A. Bilotaitės kvietimu yra dalyvavę: buvęs ūkio ministras Dainius Kreivys, buvusi finansų ministrė Ingrida Šimonytė, buvęs socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas.

                      Deja, kultūros ministras Š. Birutis neatvyko, bet ministerijos atstovė įteikė padėkos raštus ilgamečiams kultūros darbuotojams, muziejininkams ir bibliotekininkams.

                      Pagėgių kultūros centro direktorė S. Jašinskienė susitikime išsakė savo nuomonę apie nedidelių savivaldybių kultūros centrų veiklos problemas. Pataikė savo pastebėjimais į aktualias problemas, nes ir kiti kultūros darbuotojai išsakę nemažai kritikos dėl ilgai susikaupusių ir niekaip neišsprendžiamų darbo apmokėjimo ir kt.

                      Retorinis klausimas – argi kultūra gali tapti našta valstybei? Ar nereikia našta susidariusios kupros ieškoti visai kitur?

 

 

 

 

Foto akimirka

Kalendorius

May 2020
MTWTFSS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan