PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

18-oji vasaros šventė „Šventa Ona - duonos ponia“

                Liepos 25 dieną Natkiškiuose vyko  jau 18- oji tradicinė vasaros šventė ,,Šv. Ona – duonos ponia“.  Nuo ankstyvo ryto natkiškiečiai buvo kviečiami dalyvauti įvairiose veiklose: Natkiškių kultūros namuose buvo galima pasižiūrėti parodėlę ,,Avilio gėrybės“, vyko edukacinė žvakių liejimo programa, kur dalyviai buvo ne tik stebėtojai, o patys galėjo sau išsilieti įvairių žvakelių iš vaško, paragauti midaus, paklausyti įdomių pasakojimų ir liaudies dainų. Sporto entuziastai turėjo galimybes dalyvauti tinklinio, krepšinio, smiginio rungtyse, bei linksmosiose žaidynėse: kamuolio metimo į ,,kubilą“, ,,skylinio“ ir smiginio rungtyse. Atėję į parkelį, tiek saviškiai, tiek svečiai grožėjosi fotografijų ir Gintarės Marozaitės tapybos darbų parodomis, galėjo pasigrožėti ir vaikučių piešimo darbeliais ant mūsų parke esančio aukuriuko akmenų. Šv. Mišių metu buvo pašventinta duonelė, o visiems susirinkusiems po Mišių savo koncertinę programą dovanojo Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė Rūta Zaikauskaitė.

                      Apdovanojus visus nusipelniusius sporte, fanfarai paskelbė vakarinės šventės dalies pradžią. Įnešta seniūnijos vėliava, pristatyta pašventinta duona ir įžiebtas šventės aukuras. ,,Džiaugiamės Jumis visais, sveikinam sugrįžėlį tėvų žemės ilgesio parvestu namo iš svetimų šalių. Džiaugiamės ir svečių sulaukę“...Sveikinimo žodį tarė Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, mero pavaduotojas Sigitas Stonys, Kultūros centro direktorė Svetlana Jašinskienė ir seniūnė Vilyta Sirtautienė. Svečiai buvo pavaišinti pašventintos duonos ,,kepalėliu“. O ir dainų netrūko... Vienus atlikėjus keitė kiti: Rasos ir Vilytos, Laimutės ir Mildos, Gintarės ir Viliaus duetas, solistas Rokas, kultūros namų kvartetas.

                      Padėkota visiems puoselėjantiems grožį mūsų seniūnijoje, Viliui ir Gintarei už aktyvią kultūrinę veiklą, visiems šventės rėmėjams ir pagalbininkams. Visus rėmėjus, pagalbininkus ir žiūrovus mergaitės vaišino pašventinta duonele. Pagal tradiciją apdovanoti naujagimiai, kurių šiais metais turėjome net 11 (3 mergaitės ir 8 berniukai). Ne ne... nepamirštos ir šventės kaltininkės Onutės. Jų mūsų seniūnijoje net 15. Dviem po 85 metukus, o Onai Kesarauskienei liepos 27 d. suėjo 90 metų. Visas Onutes sveikino Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, seniūnė Vilyta Sirtautienė. Saldų prizą Onutėms įsteigė ir padovanojo LR seimo narys Artūras Skardžius. Šauni kapelija ,,Mingė“ dovanojo Onutėms muzikinį kūrinį ir kvietė visus jau į šokių aikštelę. Įsisiūbavusius toliau linksmino pop žvaigždės Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, kurį organizatoriai nepamiršo pasveikinti jo gražaus jubiliejaus proga. Visi šiek tiek gavę šilto vasariško lietaus išdžiūti galėjo prie šventinio laužo ir stebėti dangų puošiančius šventinius fejerverkus, kuriuos dovanojo Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas su žmona Birute.

                      Už rūpestį ir dosnią Jūsų širdį

                      Kuri sau atpildo neprašo nieko –

                      Tegul visi supranta, žino, girdi,

                      Kad Jūsų širdys mums širdy palieka.

Organizatorių vardu dėkoju visiems šventės rėmėjams už jų gerumą ir dosnumą; pagalbininkams už darbštumą ir aktyvumą; dainavusiems ir grojusiems – už meilę dainai ir atsidavimą kultūrai; Tauragės muzikos servisui už kokybišką ir profesionalų  įgarsinimą ir apšvietimą, ir visiems aktyviai ir gausiai dalyvavusiems ir neabejingiems mūsų šventei. Nuoširdus ir didelis ačiū.

Renginių organizatorė                                                                                            Rasa Armonienė

 

FOTO ČIA>> 

Foto akimirka

Kalendorius

March 2021
MTWTFSS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031