PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORIUS

 SIGITASKultūros centro direktorius

SIGITAS KANCEVYČIUS

Direktoriaus gyvenimo aprašymas

 Direktoriaus darbotvarkė

FACEBOOK

facebook

1,2 % pajamų mokesčio

pajamumokestis2021

DIREKTORIAUS PAVADUOTOJA

bardauskienedanuteprofKultūros centro direktoriaus pavaduotoja

Danutė Bardauskienė - Baužienė

Direktoriaus pavaduotojos darbotvarkė

Pagėgių krašto TIC

      ticbaneris

TRADICINĖ VASAROS ŠVENTĖ ,,ŠV. ONA - DUONOS PONIA“

sventaonaduonosponia2021 Nuvilnijo, nusirito 24-toji tradicinė vasaros šventė ,,Šventa Ona - duonos ponia“ Natkiškiuose, nusinešusi daug įvairių ir prasmingų veiklų, varžybų ir koncertų. Atvykę visi į šventę, jau nuo 12.00 val. galėjo pasigrožėti Linos Balčiauskienės piešinių paroda ,,Atokvėpio akimirka“. Ačiū Linai už parodą. Buvo atidaryta sportinių treniruoklių (vykdytas projektas) ir vaikų aikštelė.

Kalbėjo Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, bendruomenės pirmininkė Nida Bušniauskienė, mokyklos direktorė Virginija Bagdonienė, seniūnė Vilyta Sirtautienė ir VŠĮ ,,Sportas ir turizmas“ direktorius Remigijus Špečkauskas. Perkirpus juostelę, visi galėjo išmėginti naujus treniruoklius. Apie jų paskirtį ir naudą papasakojo kūno kultūros mokytojas Antanas Musvydas. Visus išmėginusius ir įveikusius įvairias rungtis pirmininkė apdovanojo prizais. Vaikučius linksmino animatorius iš Linksmojo Lagamino, Pepės, Boružėlė ir Klounas. Ačiū visiems, dalyvavusiems šioje veikloje.

Yra sakoma ,,Gerumo niekada nėra per daug“. O jeigu gerumas dar ir papuošia mūsų seniūnijos aplinką, tai mes pasidžiaugiame visi. Jolanta ir Žydrūnas Kasiliauskai įprasmino gražų darbą, pastatydami Šv. Marijos lurdą, skirtą visiems sergantiems onkologinėmis ligomis. Šeimai padėkojo meras ir seniūnė, klebonas Tomas Domarkas pašventino lurdą, kultūros namų moterų vokalinis ansamblis ,,Gluosnė“ (vadovas Valdas Armonas) sugiedojo giesmę. Gražiu įprasmintu darbu pasidžiaugė Birutės ir Remigijaus Špečkauskų šeima, įteikdami jiems atminimo dovanėlę. Parkelyje vyko Šv. Mišios, giedojo ansamblis, buvo pašventinta Šv. Onos duonelė bei duonelės skirtos šventės kaltininkėms Onutėms. Ansamblis ,,Gluosnė“, Onutėms skyrė dainą ,,Širdies daina“. Po Mišių visi vaišinosi namine gira, pašventinta duonele ir klausėsi Irenos Jokšienės autorinių dainų koncerto. Kol vieni klausėsi koncerto, kiti sportavo. Vyko seniūnijų smiginio, bei vyrų ir moterų tinklinio varžybos.

Šiemet vasaros šventės metu buvo pažymėtas gražus Natkiškių seniūnijos 20- metis. Ta proga buvo pasodinti prie seniūnijos krūmeliai, užrašytos emocijos ir mintys užplūdusios sodinant krūmelius. Prisijungęs prie įmonių ir įstaigų vadovų ar jų atstovų, krūmelį pasodino ir Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius. Seniūnė padėkojo jiems už bendrystę, draugystę, gražius tarpusavio santykius.

Sportinių varžybų apdovanojimo metu, meras Vaidas Bendaravičius dar kartelį pasveikino visus natkiškiečius ir svečius. Po apdovanojimų buvo galima visiems išmėginti rankos taiklumą dalyvaujant linksmose rungtyse.

Labiausiai laukiama vakarinė šventės dalis: prie seniūnijos pakelta vėliava, kurią kartu su Natkiškių seniūne pakėlė mero pavaduotojas Edgaras Kuturys. Uždegta šventės ugnelė, į sceną atnešta tradicinė Šventos Onos duonelė. Visus susirinkusius pasveikino seniūnė Vilyta Sirtautienė. Sveikinimo žodį tarė Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Edgaras Kuturys bei seniūnijos darbuotojams įteikė mero padėkas. Natkiškių seniūniją 20 - mečio proga sveikino mokyklos direktorė Virginija Bagdonienė, pirmininkė Nida Bušniauskienė, kultūros namų meno vadovas Valdas Armonas, Pagėgių kultūros centro direktorius Sigitas Kancevyčius, tarybos narys Remigijus Špečkauskas. Pagal tradiciją pasveikinti naujagimiai, gimę nuo Oninių iki Oninių, šventės varduvininkės Onutės. Juos sveikino seniūnė Vilyta Sirtautienė, socialinė darbuotoja Rita Jonelienė ir mero pavaduotojas Edgaras Kuturys.  Visi buvo vaišinami pašventinta Onos duonele.

Koncertinę vakaro dalį atidarė kultūros namų kaimo kapela ,,Vaivorykštė“ (vadovas Valdas Armonas), koncertą tęsė grupės ,,Bičiuliai“ ir ,,Vega“. Šventę vainikavo šventinis fejerverkas, kurį dovanojo Pagėgių savivaldybės administracija.

Dėkojame pagrindiniam šventės rėmėjui Pagėgių savivaldybės administracijai, visiems šventės rėmėjams už finansinę paramą, už paramą darbais. Pynėjoms, kurios dekoracijomis papuošė sceną ir kaimo erdves. Nuoširdų ačiū organizatorių vardu tariu visiems, visiems, kurie prisidėjo prie šventės, padėjo šventės metu ir po jos. Ačiū mano jaunajai vedėjai Rugilei, ačiū fotografams, ačiū žiūrovams.

Tik primenu, jog susitiksime kitais metais tuo pačiu laiku, toje pačioje vietoje ir švęsime jubiliejinę 25- ąją šventę. Geros visiems vasaros, būkite sveiki.

 

Renginių organizatorė                                                   Rasa Armonienė

 

Nuotraukų galerija -->>

Foto akimirka

Kalendorius

October 2021
MTWTFSS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031