PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORIUS

                 SIGITAS 

Kultūros centro direktorius 

SIGITAS KANCEVYČIUS 

Direktoriaus gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

12procentai

Pagėgių krašto TIC

MYLIU TAVE, MAMA!

 

                                   

 

 

 

Motinos diena švenčiama daugelyje pasaulio šalių. Skirtingose tautose šventės datos šiek tiek skiriasi, tačiau visur tai - pavasario šventė, pažyminti gimimą ir atiduodanti duoklę toms, kurioms už tai esame dėkingi. Lietuviams ši šventė žinoma dar nuo senų senovės. Šią dieną motinas sveikina vaikai ir vyrai, tądien jie stengiasi už jas atlikti visus namų ruošos darbus. Motinos diena ne šiaip sau švenčiama pavasarį. Motina tapatinama su žeme. Kaip ji išaugina vaikus, taip žemė išaugina derlių. Taigi pavasarį, kai garbinama žemė, kad būtų derlinga, nepamirštamos ir motinos.

Skambant nuostabiai Liudvigo van Bethoveno ,,Mėnesienos sonatai“, Natkiškių kultūros namuose gegužės 3 dieną 19.00 val. prasidėjo šventinis koncertas, skirtas visoms mamoms ir močiutėms.

Savo dainas mamoms dovanojo kultūros namų moterų ansamblis (vadovas Valdas Armonas), mažieji mokyklos dainorėliai ir 4 klasės berniukų ansamblis (mokytoja Dalia Urbonienė), mergaičių ansamblis ir 10 klasės mokiniai ( mokytoja Dalia Kriščiūnienė), priešmokyklinukų grupė (mokytoja Nijolė Noreikienė).

Scenoje šokių ritme sukosi 3 klasės mokinukai (mokytoja Birutė Vaivadienė), 1 klasės mokinukai (mokytoja Gražina Noreikaitė) ir 4 klasės mamyčių pagalbininkai (mokytoja Dalia Urbonienė).

Iš visos širdies savo kūrinius mamoms dovanojo kultūros namų duetai: Vilyta ir Renata, Valdas ir Laimutė (vadovas Valdas Armonas) ir Austėja su Iveta (mokytoja Dalia Kriščiūnienė).

Valdo Armono parengta kultūros namų solistė Živilė Jončaitė, savo daina suvirpino ne vienos mamos širdį. O koks šventinis koncertas be gitaristų? Kultūros namų ir mokyklos gitaristų kolektyvai dovanojo gražius muzikinius kūrinius mamoms (vadovai Valdas Armonas ir Dalia Kriščiūnienė). Kaimo kapela ,,Vaivorykštė“ (vadovas Valdas Armonas) savo daina dar visiems priminė, jog turime mylėti, gerbti ir nepamiršti savo MAMŲ. Šventinis koncertas baigėsi bendra daina ir nuoširdžiu visų dalyvių padėkos žodžiu.

Pačius gražiausius sveikinimus, palinkėjimus mamoms dovanojo Simona, Edas, Monika, Gabrielė ir Austėja (pavaduotoja ugdymui Virginija Bagdonienė).

Dėkoju visiems vadovams, mokytojams ir dalyviams už suteiktas nuostabias akimirkas. Dėkoju mokyklos direktorei Genovaitei Švalkūnienei už nuoširdžią ir ilgametę draugystę. Dėkoju už pagalbą ruošiantis renginiui seniūnei Vilytai Sirtautienei, Renatai Guldupienei ir mokytojai Linai Jonelienei.

Brangios mamos, būkite laimingos ne tik šventės proga, bet kiekvieną dieną. Su švente.

 

Renginių organizatorė Rasa Armonienė

 

 

 

 

Foto akimirka

Kalendorius

May 2020
MTWTFSS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan