PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

„ GERIAUSIA MELŽĖJA – 2013“

 

Jau 6 metai, kai Pagėgių savivaldybės žemės ūkio skyrius kartu su Pieno melžimo centru organizuoja melžėjų varžytuves.

Smagu, kad kultūros centras gražiai įsilieja į netradicinius Pagėgių savivaldybės renginius, žemės ūkio specialistai įsiklauso į kultūros darbuotojų patarimus. Kaip juokauja kultūros centro direktorė S. Jašinskienė, matyt, neveltui D. Bardauskienė gavo dovanų iš ilgametės melžėjos, savo mamos – karvelę, ilgąją paltelę...Galės savo patirtį perduoti ir profesionalioms melžėjoms...

 

Pagal nusistovėjusią tvarką pirmos vietos laimėtojai organizuoja kitąmet varžytuves savo ūkyje. Patirtis duoda gražius rezultatus ir praėjusiais metais respublikiniame melžėjų konkurse dvi mūsų krašto atstovės Lina Vaičikauskienė ir Dara Rubežienė – užėmė pirmą ir antrą vietas.

 

Šiemet varžytuvės vyko darbščiųjų R. ir D. Kelnerių ūkyje. Dalyvavo 9 melžėjos, iš jų vienas vyras - R. Čiužas, kurio pamelžtas pienas buvo švariausias. Po teorinių žinių testų vyko praktiniai darbai. Dalyvės melžė po 2 karvutes. Buvo vertinamas pieno švarumas, somatų ir bakterijų kiekis.

 

Komisijos pirmininkas, docentas Saulius Tušas, paskelbdamas rezultatus, paminėjo buvusius trūkumus, pasidžiaugė išaugusiu dalyvių profesionalumu ir kruopštumu.

 

Pirmą vietą užėmė Lina Snegiriovienė.

                           Antrą vietą laimėjo Dara Rubežienė.

Trečia vieta atiteko Lina Vaičikauskienė.

Viso varžytuvių nugalėtojos ir dalyvės buvo apdovanotos rėmėjų įsteigtais medaliais ir dovanomis, kurios netilpo glėbiuose...

Organizatoriai dėkoja savo ilgamečiams pagalbininkams – Kultūros centrui, rėmėjams- Pagėgių savivaldybės administracijai, Kredito unijai, ŽŪK „Lumpėnų Rambynas“., Ž.ū. Rūmams, Pumpėnų sen.

 

Iki susitikimo kitąmet Piktupėnų ž. ū. bendrovėje.

 

 

 

                                                                            Kultūros centro informacija

 

   

 

 

 

 

Foto akimirka

Kalendorius

September 2019
MTWTFSS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan